Omschrijving
Warkumer Trekfeart - Halfvrijstaande woning - Type E
Deze woningen combineren royaal wonen met comfort. Binnen deze categorie heb je keuze uit meerdere typen, elk met een eigen indeling en uitstraling.
Type E
Bouwnummers 40, 41, 52 en 53
Gebruiksoppervlakte: circa 142 m²
Perceel: circa 415 m²
Tuin gelegen op het noorden
Aangebouwde berging van circa 19 m²
Droom jij van comfortabel en royaal wonen aan open vaarwater? In een huis dat klaar is voor de duurzame toekomst?
In de jonge Alvestêdewyk, vlak bij het historisch centrum van Franeker, komt de Nieuwe Rietbuurt tot bloei, op vier schiereilanden aan open vaarwater. Na het succes van de deelplannen Burrefeart en Zuiderpoort volgt nu Warkumer trekfeart. Het telt 21 vrijstaande huizen, twee-onder-een-kapwoningen en levensloopgeschikte halfvrijstaande woningen in diverse ontwerpen, gelegen aan een groene laan met bomenpracht.
Vrijwel alle woningen liggen aan het water. Ze zijn duurzaam, gasloos en energiezuinig. 8 Twee-onder-een-kapwoningen en 9 vrijstaande woningen zijn ontworpen in de geliefde jarendertigstijl. In het oog springen de grote dakoverstekken. Daarnaast komen er 4 levensloopgeschikte halfvrijstaande woningen, met slaapkamer en badkamer op de begane grond, aan een pleintje. Deze woningen hebben platte daken. Verder is er ruimte voor twee vrije kavels. De afwisseling van woningtypen en kapvormen geeft het straatbeeld een vriendelijk en dorps karakter.
Neem contact met ons op voor meer informatie of neem een kijkje op de projectwebsite.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 514.500 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 3.623
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2027
- Keurmerken
- Woningborg Garantiecertificaat
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 142 m²
- Externe bergruimte
- 19 m²
- Perceel
- 415 m²
- Inhoud
- 540 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Verwarming
- Elektrische verwarming, gehele vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- WAADHOEKE
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 415 m²
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda