
Moderne benedenwoning met zonnige tuin!
Omschrijving
Wordt deze fijne jaren '30 benedenwoning met 2 slaapkamers en een heerlijke achtertuin JOUW NIEUWE PLEK in Groningen?
Wij zijn enthousiast en jij vast en zeker ook nadat je deze woning hebt gezien!
De woning heeft in de loop der jaren een aantal mooie updates gekregen, waardoor het karakter van de bouwperiode goed samengaat met het comfort van nu. Zo zijn er onder andere een moderne keuken en badkamer, terwijl details zoals glas-in-lood, de hoge plafonds en paneeldeuren de sfeer van de woning bepalen.
De binnenstad ligt hier voor de deur terwijl je via je achterdeur zo je zonnige achtertuin op het zuidoosten instapt! Voor een boodschap, wandeling of koffietje hoef je nooit ver. De Albert Heijn, het Noorderplantsoen en Koffiezaakje Moi! liggen allemaal op loopafstand.
WAAROM je hier zeker een kijkje wilt nemen:
+ Karakteristieke jaren ’30 benedenwoning
+ Zonnige achtertuin op het zuidoosten van 11 meter diep
+ 71 m² woonoppervlak
+ Twee slaapkamers
+ Moderne keuken en badkamer
+ Visgraat pvc vloer
+ Hoge plafonds en originele details
+ Houten berging in de tuin
+ Diverse bergruimtes (o.a. kelder, inbouwkasten)
+ Achterom via de gedeelde gang
+ Op korte afstand van binnenstad, UMCG en Noorderplantsoen
Dit is waarom VERKOOPSTER hier zo graag woont:
"Het zijn vooral de kleine momenten die het hier zo fijn maken. In de winter de kerstboom boven het trapluik vandaan halen, lange avonden tafelen met vrienden en ’s avonds lekker in bad. Een huis dat in ieder seizoen weer anders fijn voelt.
In de zomer verplaatst het leven zich naar buiten. Lekker op het bankje in de voortuin, meebewegen met de zon en op lange zomeravonden nog buiten zitten in de achtertuin.
De hoge plafonds en klassieke details geven het huis karakter, terwijl het moderne comfort het wonen gemakkelijk maakt. Voor mij zit de charme juist in die combinatie, een sfeervol huis waarin je kunt genieten van de kleine dingen en waar het vooral heel fijn thuiskomen is."
INDELING
Begane grond
Via de overkapte entree en een voorportaal kom je binnen in de hal met apart toilet en vaste kast.
De woonkamer bestaat uit een voor- en achterkamer. Aan de voorzijde bevindt zich de zitkamer en aan de achterzijde is ruimte voor een eettafel. De hoge plafonds en karakteristieke details geven de ruimtes een prettige sfeer. Op de gehele benedenverdieping ligt een keurige pvc vloer in visgraat motief. Vanuit de achterkamer stap je rechtstreeks de tuin in.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de keuken. Deze is modern uitgevoerd en beschikt over de benodigde apparatuur zoals inductiekookplaat en kokendwaterkraan en voldoende werk- en kastruimte.
De slaapkamer op de begane grond is 9 m² groot. Deze kamer kan uiteraard ook gebruikt worden als thuiswerkplek, logeerkamer of hobbyruimte.
Vanuit de slaapkamer bereik je de badkamer met een heerlijk ligbad, inloopdouche met glazen wand en wastafel met prachtige kom.
Eerste verdieping
Hier bevindt zich de tweede slaapkamer. Dit is een ruime kamer die zich goed leent als hoofdslaapkamer.
Buiten
De achtertuin is een van de fijne extra's van deze woning. De tuin ligt op het zuidoosten, waardoor je hier volop mogelijkheden hebt om van de zon te genieten. Er is ruimte voor een terras, groen en verschillende plekken om te zitten.
Achter in de tuin staat een vrijstaande houten berging, handig voor fietsen en tuingereedschap. Via de gedeelde achterom bereik je de tuin ook gemakkelijk met de fiets.
Naast de achtertuin is zelfs de voortuin een lekker plekje om te zitten. Drink 's ochtends je koffie op het bankje buiten, beschut door het groen van de heg en struiken!
Wonen in de Korrewegwijk
De Celebesstraat ligt in de Korrewegwijk, een populaire stadswijk ten noordoosten van de Groningse binnenstad. De wijk is levendig en afwisselend, met karakteristieke jaren ’30 straten, winkels, cafés en restaurants. Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver.
Ook het Noorderplantsoen ligt dichtbij. Een fijne plek voor een wandeling, hardlooprondje of om op een zonnige dag neer te strijken. Het centrum van Groningen fiets je in enkele minuten binnen, net als het UMCG. Daarmee is dit een handige plek voor iedereen die graag dicht bij de stad woont, maar thuis wel een eigen tuin wil hebben.
Zie jij jezelf hier al wonen? We nodigen je graag uit om de Celebesstraat 25 te komen bekijken.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 350.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.930
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1936
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 71 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Inhoud
- 266 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel en TV kabel
- Gelegen op
- Begane grond
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2016, huur)
Kadastrale gegevens
- GRONINGEN A 9522
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 59 m² (10,70 meter diep en 6,06 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Nee
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
© 2001-2026 funda