
Omschrijving
In het pittoreske Grootschermer, een dorp midden in Natura 2000 gebied "de Eilandspolder" gelegen bieden wij u een unieke gelegenheid tot wonen.
Een kavel liggend aan vaarwater en vrij uitzicht over het bovengenoemde Eilandspolder gebied. Rustig gelegen aan het verkeersluwe Zuideinde van Grootschermer. Aan de overzijde van de kavel bevinden zich een aantal openbare parkeerplaatsen, voor bewoners en diens bezoek ideaal!
Door de verkopende partij is voor u al het nodige voorwerk verricht voor de bewoning van deze prachtige kavel. Op basis van al deze werkzaamheden zijn er al een omgevingsvergunning en een huisnummer verstrekt door de Gemeente Alkmaar.
Er zijn al tekeningen beschikbaar voor de bouw van uw nieuwe woning met schuur. Dat betekent voor u dat u alleen maar een aannemer hoeft te zoeken!!
Informeert u zich bij ons !
- Voor diegene die graag wat meer tuin oppervlak wensen, is er de mogelijkheid om Eilandspolder natuurgebied bij te kopen op korte afstand van de woning. Belt u gerust voor meer informatie hierover.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 425.000 kosten koper
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort object
- Bouwgrond
- Bouwrijp
- Ja
Indeling
- Perceel
- 442 m²
Kadastrale gegevens
- SCHERMER V 1712
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 442 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, landelijk gelegen en vrij uitzicht
© 2001-2026 funda