Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/haler/huis-vinkenstraat-5/17254911/

Vinkenstraat 56012 RV HalerKern Haler
€ 295.000 k.k.
Omschrijving
Ben je op zoek naar een woning waar je gelijkvloers kunt wonen, maar wil je ook extra ruimte op de verdieping? Dan is deze semibungalow zeker het bekijken waard. Hier vind je een praktische woning met een slaapkamer en badkamer op de begane grond, een ruime tweede slaapkamer op de verdieping én een volledig omheinde achtertuin.
De woning biedt een fijne basis voor wie het huis graag helemaal naar eigen smaak wil maken. Houd er wel rekening mee dat de woning nog gemoderniseerd/gerenoveerd moet worden. Juist dat geeft je de vrijheid om hier echt je eigen plek van te maken!
Begane grond:
Je komt binnen in de hal met toiletruimte en trap naar de verdieping. De toiletruimte is gedeeltelijk betegeld en voorzien van een duoblok en fonteintje. Vanuit de hal heb je toegang tot de woonkamer en de badkamer. De woonkamer (ca. 23,3 m²) is een fijne leefruimte met een natuurlijke lichtinval.
Aansluitend is de keuken (ca. 8,9 m²) gesitueerd. De huidige keuken is eenvoudig en voorzien van een keukenblok zonder apparatuur.
Een groot pluspunt van deze woning is de slaapkamer op de begane grond. Deze slaapkamer (ca. 12,2 m²) beschikt over airconditioning. Door de raampartij geniet je tevens van optimaal tuincontact. Aangrenzend aan de slaapkamer vindt je de badkamer (ca. 5,3 m²), voorzien van een inloopdouche en wastafel. Hierdoor zijn de belangrijkste woonfuncties allemaal op één verdieping aanwezig. Dat maakt de woning geschikt voor wie nu of in de toekomst graag gelijkvloers wil wonen. Tevens zijn de witgoedaansluitingen in de badkamer gesitueerd en is de badkamer ook bereikbaar vanuit de hal.
Aan de achterzijde van de woning, toegankelijk vanuit de keuken, bevindt zich bovendien een praktische berging (ca. 7,8 m²). Handig voor extra opslag. Via deze berging heb je tevens toegang tot de tuin.
Eerste verdieping:
Op de verdieping is er meer ruimte dan je aan de buitenkant misschien zou verwachten. Hier vind je een royale slaapkamer (ca. 23,0 m²) met een Velux-dakraam. Een fijne ruimte die bijvoorbeeld ook kan worden gebruikt als combinatie van slaap-, werk- en hobbykamer.
Daarnaast is er op deze verdieping een aparte berging (ca. 6,8 m²) en extra bergruimte onder de schuine dakvlakken. Handig voor spullen die je niet iedere dag nodig hebt. In de aparte berging is de cv-ketel gesitueerd.
Buitenruimte:
De achtertuin biedt volop ruimte om er een fijne buitenplek van te maken. De tuin is volledig omheind, waardoor je privacy hebt. Daarnaast beschikt het perceel over een eigen achterom.
Ook hier kun je met een nieuwe inrichting helemaal je eigen sfeer bepalen. Denk aan een ruim terras, extra groen, een gazon of juist een onderhoudsvriendelijke tuin.
Bijzonderheden:
- Een levensloopbestendige semibungalow met airco op de slaapkamer beneden;
- Een (klus)woning welke gemoderniseerd moet worden;
- De afstandsbediening van de airco ontbreekt;
- Tuin met eigen achterom en volop mogelijkheden voor een nieuwe inrichting;
- De woning is (gedeeltelijk) voorzien van kunststof kozijnen met HR++-beglazing.
Voorwaarden Wonen Limburg:
- Projectnotaris: Je kunt als koper een keuze maken uit een tweetal notarissen, te weten Notariskantoor Roerdalen te Sint Odiliënberg en Van Hecke Houben Notarissen te Roermond;
- Woning voor eigen gebruik: Deze woning is eigendom van Wonen Limburg. Wonen Limburg biedt jou, samen met Hermans Makelaars, graag een kans op de woningmarkt om een woning aan te kopen. Deze woning is dan ook bestemd voor eigen gebruik en bijvoorbeeld niet voor verhuurdoeleinden of doorverkoop. Hiervoor wordt een antispeculatiebeding opgenomen;
- Kadastrale inmeting: Het perceel van deze woning is nog niet ingemeten door het Kadaster. De opgegeven grootte is geschat. Bij aankoop ben je verplicht om een opdracht tot inmeting aan het Kadaster te verstrekken. De kosten hiervan komen voor rekening van jou als koper;
- Afhankelijk van jouw persoonlijke situatie (inkomen en spaargeld) is het mogelijk om in aanmerking te komen voor een starterslening van SVn in samenwerking met de gemeente. Door deze aantrekkelijke leningsvariant wordt het aankopen van een woning/appartement voor veel kandidaat-kopers mogelijk!
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 295.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.864
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Bungalow, 2-onder-1-kapwoning (semi-bungalow)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1988
- Specifiek
- Kluswoning
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 103 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Perceel
- 295 m²
- Inhoud
- 367 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HUNSEL C 2545
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 295 m² (deelperceel)
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 86 m² (9,00 meter diep en 9,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda