Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/heemstede/huis-grevelingen-40/43341193/

Omschrijving
Wonen aan het water. Rust, ruimte en vrijheid in optima forma
Aan de rand van het geliefde Heemstede, grenzend aan uitgestrekte landerijen, op loopafstand van zowel het Groenendaalse Bos als wandelgebied Leyduin en gelegen aan open vaarwater, ligt deze charmante half vrijstaande villa
Een unieke plek waar comfort, privacy en natuurbeleving samenkomen en waar u dagelijks geniet van een weids uitzicht dat nooit verveelt.
De woning bevindt zich op een rustig en kindvriendelijk woonerf met uitsluitend bestemmingsverkeer. Aan de voorzijde vindt u een ruim opgezet plein met parkeergelegenheid en speelvoorzieningen, ideaal voor gezinnen. Aan de achterzijde wacht een totaal andere beleving: een diepe, zonnige tuin op het zuidwesten met een fenomenaal vrij uitzicht over water en landschap.
De fraai aangelegde tuin beschikt over meerdere terrassen, een tuinhuis en een eigen aanlegplaats. Extra bijzonder: een deel van de vaart direct achter de tuin is in eigendom, waardoor u uw boot letterlijk aan huis kunt aanleggen, een zeldzaam privilege voor liefhebbers van het buitenleven.
Deze in 1989 gebouwde woning is volledig geïsoleerd en biedt circa 183 m² woonoppervlakte op een royaal perceel van 510 m². Zowel binnen als buiten is er volop ruimte en comfort. Het buitenonderhoud is recent uitgevoerd.
INDELING:
Begane grond: Voortuin met twee parkeerplaatsen op eigen terrein en een oplaadpaal voor elektrische auto Via de entree komt u in de ruime hal met toilet en toegang tot de ruime inpandige berging (voorheen garage) voorzien van een drogeraansluiting. De royale, L-vormige woonkamer is heerlijk licht dankzij grote raampartijen en beschikt over een warme parketvloer en een sfeervolle open haard. De halfopen keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en staat in prettige verbinding met de leefruimte. Aansluitend bevindt zich een fraaie glazen serre, een heerlijke plek om het hele jaar door van de tuin en het uitzicht te genieten. De tuin is speels ingedeeld met meerdere terrassen en grenst direct aan vaarwater met eigen ligplaats. Daarnaast is er een ruim vrijstaand houten tuinhuis.
Eerste verdieping:
Overloop met separaat toilet. Op deze verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een balkon op het zuidwesten. De royale slaapkamer aan de voorzijde biedt extra ruimte voor een werkplek of kantoor. De derde slaapkamer is eveneens ruim en voorzien van een inloopkast. De badkamer is compleet uitgerust met een ligbad op pootjes, een ruime douche en een wastafelmeubel.
Tweede verdieping:
Overloop met veel bergruimte, cv- en wasruimte en nog eens twee volwaardige slaapkamers. Ideaal als werkruimte, logeerkamers of voor een groter gezin. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een Velux balkonraam, wat zorgt voor een extra buitenbeleving.
Een bijzonder aantrekkelijke woning voor wie op zoek is naar rust, ruimte en een unieke ligging aan het water, met alle voorzieningen van Heemstede binnen handbereik. Het station Heemstede-Aerdenhout ligt op nog geen 3 km afstand. Hier ervaart u elke dag het ultieme vakantiegevoel.
Bijzonderheden:
/ 8 groepen met dubbele aardlekschakelaar
/ CV-combiketel (Atag, 2017) voor verwarming en warm water
/ 15 zonnepanelen
/ Energielabel A
/ Royale achtertuin aan vaarwater met eigen aanlegsteiger
/ Twee parkeerplaatsen op eigen terrein
/ Eigen laadpaal bij de voordeur
/ Vergevorderde plannen voor bebouwing op achtergelegen agrarisch terrein
- Vraagprijs
- € 1.200.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.557
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1989
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 183 m²
- Overige inpandige ruimte
- 11 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 12 m²
- Perceel
- 510 m²
- Inhoud
- 684 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Atag (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HEEMSTEDE B 9377
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 510 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 400 m² (25,00 meter diep en 16,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda