Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/hellevoetsluis/huis-abdijweide-41/43343966/

Abdijweide 413223 MD HellevoetsluisAltena
€ 895.000 k.k.
Omschrijving
Op een rustige locatie in woonwijk De Ravense Hoek in Hellevoetsluis ligt deze goed onderhouden, vrijstaande villa. De woning heeft een zeer royale en lichte woonkamer, ruime tuin welke veel privacy biedt, parkeergelegenheid op eigen terrein voor meerdere auto's, moderne keuken, fraai sanitair en 3 ruime slaapkamers. De voormalige garage doet thans dienst als praktijkruimte en is voor meerdere doeleinden geschikt.
Indeling:
Begane grond:
Entree, hal met meterkast, trapopgang, toiletruimte en toegang tot de lichte woonkamer met open keuken. Vanuit de woonkamer is de tuin bereikbaar en vanuit de keuken is de bijkeuken bereikbaar. De open keuken met kookeiland is voorzien van diverse moderne inbouwapparatuur. De garage is momenteel ingericht als praktijkruimte, inclusief sauna en airconditioning, en kan naar wens worden gebruikt als kantoor, studio of extra woonruimte.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers en een moderne badkamer voorzien van ligbad, douche, wastafelmeubel en een tweede toilet.
Buiten:
De tuin is ruim en onderhoudsvriendelijk aangelegd, met meerdere terrassen en veel groen kunt u hier in privacy genieten van de zon. De achtertuin is op het zuidwesten gelegen. Aan de voorzijde is er voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein voor meerdere auto's.
Bijzonderheden
- Eigen grond
- Energielabel: A
- Zonnepanalen, huur
- Woonkamer voorzien van vloerverwarming
- Ingebouwde open haard in woonkamer
- Vrijstaande, volledig geïsoleerde garage/praktijkruimte met sauna en airconditioning
- Grote tuin op het zuidwesten
- Ruime oprit voor meerdere auto’s
- Uitstekend onderhouden en instapklaar
- Oplevering in overleg
BIJZONDERHEDEN:
* Vanaf 1 januari 2023 zijn makelaars wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen (en wanneer de koper en/of de verkoper een particulier is). Biedingen kun je per die datum, en indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dien je daarna digitaal aan ons te bevestigen via jouw MOVE-account. Het biedlogboek is niet van toepassing bij de verkoop van nieuwbouw, recreatiewoningen, bedrijfswoningen, garageboxen, bouwkavels, woon-/bedrijfspanden en (agrarische) bedrijfsobjecten zonder woonbestemming.
* Bij het sluiten van een koopovereenkomst verklaar je je akkoord dat ondertekening van de koopovereenkomst eventueel digitaal plaatsvindt (met iDIN identificatie) door gebruikmaking van het platform van DocuSign.
* De koopovereenkomst wordt opgesteld conform het meest recente model dat is vastgesteld door de NVM, de Consumentenbond en Vereniging Eigen Huis en aangevuld met (indien van toepassing) enkele aanvullende artikelen zoals een ouderdomsclausule en/of een asbestclausule.
* Vanzelfsprekend staat het je vrij om, indien gewenst, een bouwkundige uit te nodigen de woning bouwkundig voor je te keuren teneinde jezelf een goed beeld te kunnen vormen van de bouwkundige staat van de woning.
* Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend.
VOORNE PUTTEN
Voorne Putten is een dubbeleiland ten zuiden van Rotterdam met een oppervlakte van 22000 hectare, telt ruim 150.000 inwoners en bestaat uit de eilanden Voorne en Putten welke gescheiden zijn door de oude rivierarm de Bernisse. Sinds de herindeling in 2023 bestaat het eiland uit de gemeentes Voorne aan Zee en Nissewaard.
HELLEVOETSLUIS
Met ruim 40.000 inwoners de grootste plaats in de gemeente Voorne aan Zee. De prachtige ligging aan het Haringvliet biedt volop recreatiemogelijkheden. Er zijn diverse basisscholen en ook scholen voor voortgezet onderwijs aanwezig. In winkelcentrum De Struytse Hoeck zijn naast 3 supermarkten meer dan 130 winkels gelegen en kunt u gratis parkeren. Hellevoetsluis heeft een rijk maritiem verleden, de vesting is in het begin van de 17e eeuw aangelegd om de oorlogs- en handelshaven te versterken en tot in de 19e eeuw in gebruik geweest als marine haven.
ENTHOUSIAST?
Dat kunnen wij ons voorstellen. Maak dan snel een afspraak voor een oriënterende bezichtiging van deze vrijstaande woning. Je eigen woning nog niet verkocht? Wij komen graag bij je langs! Bel voor een vrijblijvend verkoopgesprek. DE MOOISTE HUIZEN KOOP JE BIJ OOMS MAKELAARS HELLEVOETSLUIS. DIT HUIS BEWIJST HET.
TOT SLOT
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden. Ooms Makelaars behartigt de belangen van de verkopende partij. Ons advies bij het kopen van jouw nieuwe woning is dan ook om je eigen NVM-aankoopmakelaar mee te nemen.
DÉ NVM-MAKELAAR OP VOORNE-PUTTEN MET 10 VESTIGINGEN IN JOUW REGIO WAARONDER HELLEVOETSLUIS EN SPIJKENISSE
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 895.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.629
- Bouwjaar
- 2002
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 159 m²
- Overige inpandige ruimte
- 20 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 602 m²
- Inhoud
- 665 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Sauna, douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, sauna, en zonnepanelen
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom
Kadastrale gegevens
- HELLEVOETSLUIS H 1320
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 602 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water en in woonwijk
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda