Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/helmond/huis-lavendelheide-1/44459351/

Lavendelheide 15704 HA HelmondBrouwhuis-Dorp
€ 470.913 k.k.
Omschrijving
Op één van de meest gewilde locaties van Brouwhuis gelegen, halfvrijstaand woonhuis met extra brede garage, een uniek ruim perceel en weids uitzicht over speelweide.
BIJZONDERDHEDEN:
- De woning is uitgerust met 6 zonnepanelen en beschikt over airconditioning;
- Fraaie ligging op een groot perceel;
- Extra grote garage;
- Door het grote perceel zijn er extra veel uitbouwmogelijkheden;
ALGEMEEN:
Deze woning biedt volop ruimte, zowel binnen als buiten, dankzij de grote tuin met achterom. Dat zie je niet vaak bij dit type woningen in Brouwhuis. Bovendien ligt de woning direct tegen het gewilde Oud Brouwhuis aan.
Alle belangrijke voorzieningen, zoals een park, een winkelcentrum en scholen, bevinden zich op korte loop- en fietsafstand. Aan de voorzijde ligt de woning mooi vrij, tegenover een grote speelweide met een weids uitzicht. De huidige eigenaar heeft uit privacyoverwegingen gekozen om geen interieurfoto’s te plaatsen. Met de beschrijving en plattegronden krijg je alvast een goede indruk. Bij interesse leiden wij je graag persoonlijk rond. Graag tot binnenkort!
BEGANE GROND
HAL & ENTREE:
Je bereikt de hal waarin meterkast met voldoende elektravoorzieningen en voorbereidde
aansluiting van glasvezel. Verder hier de toiletruimte, deels betegeld en v.v. staand toilet en fonteintjeDe vloer in de hal is belegd met massief eikenhouten delen, diagonaal gelegd en doorlopend naar de living.
LIVING:
De L-vormige living kijkt fraai uit over de speelweide en aan de achterzijde via schuifpui over de royale achtertuin. Aan de voorzijde kan je een ruime zithoek opstellen en aan de achterzijde is plaats voor een flinke eettafel.
KEUKEN:
Aan de achterzijde de open keuken met deels vernieuwde witte kunststof inrichting in een hoekopstelling geplaatst en v.v. complete, deels vernieuwde inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, combi-oven, koelkast, vriezer en vaatwasser.
EERSTE VERDIEPING
Overloop met raam in de gevel voor fijn lichtinval waaraan 3 slaapkamers (zie bijgevoegde indelingsplattegrond) en ruime badkamer.
BADKAMER:
De ruime, originele badkamer is v.v. 2 wastafels, 2e staande toilet en ruime inloopdouche met glazen spatwand. In de gevel een raam wat je kunt openen als extra ventilatie naast de aanwezig mechanische ventilatie.
TWEEDE VERDIEPING
Royale open ruimte met groot Velux dakraam (kunststof). Je kan hier met gemak een royale extra slaapkamer maken indien gewenst. Verder bevindt zicht hier de combi-cv.ketel en de mechanische ventilatie-unit.
TUIN:
Zoals eerder vermeld behoort dit perceel tot één van de ruimste in zijn soort. De zonnige achtertuin, met een oppervlakte van circa 170 m², is gunstig op het zuiden gelegen en biedt volop ruimte om van het buitenleven te genieten. De tuin is deels ommuurd en beschikt over een brede achterom, wat zorgt voor extra gemak en privacy. Direct naast de woning bevindt zich bovendien een brede en royale garage, waarvan ook een plattegrond is toegevoegd.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 470.913 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.167
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1994
- Soort dak
- Schilddak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 113 m²
- Overige inpandige ruimte
- 23 m²
- Perceel
- 324 m²
- Inhoud
- 488 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
Energie
- Energielabel
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
Kadastrale gegevens
- HELMOND O 2379
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 324 m²
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda