Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/hilvarenbeek/huis-roovert-3-a/80816701/

BlikvangerBoerderijwoning, midden in de natuur en toch zeer centraal gelegegen
Omschrijving
Monumentale boerderijwoning op een royaal perceel omringt met veel groen en bijgebouwen. Een stukje paradijs op een perceel van 626m2. De riante woning ligt landelijk binnen het landgoed Gorp & Rovert en is zeer centraal gelegen. Binnen 7 minuten zit je op het terras op Het Vrijthof in Hilvarenbeek en binnen 6 minuten kun je goedkoop tanken over de grens met België in Poppel. Een woning die ruimte en comfort op een unieke wijze combineert. Met een woonoppervlakte van 144 m2 en een multifunctioneel bijgebouw van 6,50 x 3,75 meter biedt deze woning een gevoel van comfortabele woonervaring van alle gemakken voorzien.
Indrukwekkende leefruimtes zoals de royale entree die de toon zet voor de rest van het huis: stijlvol binnenkomen via de originele hoge staldeuren met daarachter een vestibule en een modern geïsoleerd kozijn met voordeur,
licht en ruimtelijk met trapopgang en vide, de extra bergkast, geheel vernieuwde meterkast met glasvezel maken het helemaal af.
Via een schuifdeur vindt u de entree naar de speelse keuken met kookeiland, afgewerkt met creatief ingebouwde spiegels, gezellig uitzicht op de voorzijde en uiteraard v.v. alle gebruikelijke apparatuur waarvan de meeste recentelijk vernieuwd.
De riante L-vormige living(52m2) is voorzien van een natuurstenen vloer, een schouw met open haard, vele gezellige ramen met klassieke raamverdeling die voor extra gezelligheid zorgen.
Eerste verdieping een vide met toegang tot 2 grote sfeervolle slaapkamers van ongeveer 18 en 11 m2 beide met elk twee Velux ramen. De luxueuze ruime geheel betegelde badkamer bedient u van alle denkbare comfort: een ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel en een toilet.
Praktische wasruimte (eventueel 3e slaapkamer 10 m2) met aansluitingen wasapparatuur, berg-/kledingkasten en vernieuwde cv-ketel (2022).
Tweede verdieping via een vlizo trap betreedt u de grote bergzolder op stahoogte. Met een aantal kleine ingrepen is een vaste trap te realiseren en kan op de eerste verdieping een 3e slaapkamer gerealiseerd worden door de cv-ketel hier te plaatsen.
EN DAN DIE TUIN; HET ROYALE PERCEEL.
Naast de woning beschikt het perceel over een royale tuin met een multifunctionele hobby-/atelierruimte en een nieuwe schuur. Het bijgebouw met ruime overkapping biedt ongekende mogelijkheden: van atelier tot kantoor aan huis of gewoon een extra ruimte om gezellig met vrienden door te brengen?!
De recentelijk geheel vernieuwde overkapping maakt van uw terras een tweede huiskamer, waar tot in de late uurtjes genoten kan worden.
Alles is met zorg en kwaliteit gebouwd, waardoor veelzijdig gebruik op hoog niveau mogelijk is. Het perceel is een oase van rust en privacy.
De perfect onderhouden, grotendeels recentelijk omheinde tuin, diverse terrassen en een weids uitzicht creëren een buitenruimte waar genieten centraal staat. Het geheel maakt deel uit van Landgoed Gorp en Roovert, hier ervaart u het ultieme buitenleven met alle vrijheid en comfort die u zich kunt wensen, hier combineert u rust en comfort met gemak.
Erfpacht; Het onderhavige object is gelegen op erfpachtsgrond, inhoudende dat u voor het gebruik van de ondergrond een betaling moet doen, zogeheten canon. De canon bedraagt op jaarbasis € 8224,-- .
De canon wordt beschouwd als rente en is volledig aftrekbaar bij belastingaangifte. De canon wordt jaarlijks op basis van het CBS geïndexeerd. Verpachter is Brabants Landschap.
• Exclusieve monumentale woning met royaal perceel
• Multifunctionele ruimte met 4 dubbele openslaande tuindeuren
• Een landelijke ligging met uitstekende bereikbaarheid
• Energielabel B
Kortom: deze monumentale boerderijwoning is meer dan een woning – het is een lifestyle. Een unieke kans voor wie op zoek is naar ruimte, luxe en exclusiviteit in een groene omgeving.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 625.000 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 4.340
- Bouwjaar
- 1997
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht en monumentaal pand
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 144 m²
- Overige inpandige ruimte
- 19 m²
- Externe bergruimte
- 24 m²
- Perceel
- 626 m²
- Inhoud
- 561 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en open haard
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- VR (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HILVARENBEEK G 657
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 612 m²
- Eigendomssituatie
- Eigendom belast met erfpacht (einddatum erfpacht: 08-02-2064)
- Lasten
- € 8.223,96 per jaar
- HILVARENBEEK G 658
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 14 m²
- Eigendomssituatie
- Lasten
- € 8.223,96 per jaar
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 225 m² (25,00 meter diep en 9,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom