Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/hindeloopen/huis-schuilenburg-4/43380444/

Schuilenburg 48713 JT HindeloopenVerspreide huizen Hindeloopen
€ 695.000 k.k.
BlikvangerBijzonder wonen op de IJsselmeerdijk met ruimte en een vrij uitzicht!
Omschrijving
Schuilenburg 4 - Hindeloopen
Bijzonder wonen op de IJsselmeerdijk, met ruimte, karakter en een vrij uitzicht over de omgeving en het IJsselmeer.
Een bijzondere op de IJsselmeerdijk gebouwde woning met een fraai uitzicht over omgeving op een unieke locatie. De woning staat op voor onbepaalde tijd in erfpacht uitgegeven grond en kan eventueel samen met een deels vrijstaande garage/berging worden aangeboden.
De woning is oorspronkelijk gebouwd in 1757 en in 1879 herbouwd. Het geheel is traditioneel opgetrokken met in steensverband gemetselde gevels, begane grond vloeren van beton en houten verdiepingsvloeren. De kozijnen zijn uitgevoerd in hout. Het dak is met pannen gedekt en het platte deel met bitumen. De woning is van binnenuit na geïsoleerd. Er is sprake van dubbele beglazing en de verwarming geschiedt middels een ATAG HR-combiketel uit 2008.
De indeling is ruim en veelzijdig. Op de begane grond bevinden zich de entree en hal, een cv-ruimte, een kamer die zich uitstekend leent als kantoor of werkruimte, een wasruimte en daarnaast een tweede kamer, toilet en voormalige wellnessruimte met inloopdouche.
Via de trap bereikt u de woonverdieping op dijkniveau. Hier bevinden zich een entree en hal, een sfeervolle woonkamer met schouw en fraai uitzicht over de dijk en de omgeving. Aansluitend is er een royale woonkeuken met uitgebreide keukeninrichting, een tweede toilet, een doorloop met inloopkast en twee slaapkamers.
Op de tweede verdieping vindt u een overloop, een dakterras, een ruime badkamer voorzien van ligbad, toilet, bidet, inloopdouche en wastafelmeubel, alsmede nog eens vier slaapkamers. Daarmee biedt deze woning opvallend veel ruimte en gebruiksmogelijkheden, zowel voor permanente bewoning als voor liefhebbers van een bijzonder gelegen huis met voldoende plek voor gezin, werk of logees.
Unieke ligging, bovenop de IJsselmeerdijk tussen Hindeloopen en Molkwerum.
Woningen en boerdijen op enige afstand en achter de dijk het recreatiepark van EuroParcs
Hindeloopen BV met receptiegebouw, en een groot aantal woningen/chalets direct een het IJsselmeer.
Bereikbaarheid (zoals o.a. afstand tot openbaar vervoer). Hindeloopen beschikt over een treinstation op fietsafstand. Ook is er een busverbinding, de grotere dorpen liggen binnen 15 tot 30 minuten rijafstand.
Het geheel wordt verkocht ‘as is, where is’, wat inhoud dat de woning in de huidige staat waarin de woning zich bevind verkocht wordt.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 695.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.075
- Bouwjaar
- 1757
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 335 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 26 m²
- Externe bergruimte
- 97 m²
- Perceel
- 886 m²
- Inhoud
- 1.120 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 12 kamers (7 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, 2 toiletten, dubbele wastafel, ligbad, en urinoir
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rookkanaal, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR combi ketel (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HINDELOOPEN C 415
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 121 m²
- HINDELOOPEN C 416
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 476 m²
- HINDELOOPEN C 417
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 289 m²
Buitenruimte
- Ligging
- Landelijk gelegen, vrij uitzicht en zeezicht
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda