Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/hoogeloon/huis-heuvel-5-a/80816769/

Heuvel 5-A5528 NH HoogeloonHoogcasteren en omgeving
€ 1.550.000 k.k.
Omschrijving
TE KOOP
Heuvel 5a/5b te Hoogeloon
Kansrijke woonlocatie met meerdere wooneenheden en zéér ruime mogelijkheden op 7.500m² grond
Algemeen
Hierbij bieden wij een tweetal woningen in één koop aan. Op een werkelijke unieke locatie. Rust. Privacy. Grond aan huis. Vele mogelijkheden. Beroep of neventak aan huis. Mantelzorg. Een werkelijk unieke kans!
Een zeer royaal vrijstaand gebouw met twee woningen, plus 2 extra wooneenheden, een schuur en een vakantiewoning op circa 7.500m² grond.
Huisnummer 5a is in het midden gesitueerd en heeft de bestemming ”wonen”.
Huisnummer 5b bevindt zich aan de rechterzijde en heeft de bestemming “bedrijfswoning ten behoeve van recreatie”.
Ten westen van deze beide woningen zijn in hetzelfde gebouw twee extra wooneenheden in de vorm van twee appartementen gerealiseerd. Eén op de begane grond en één op de eerste étage. Deze hebben samen met overige bebouwingen eveneens de bestemming “recreatie”.
De grond is erg natuurlijk ingericht met een prachtige oude meander van de Kleine Beerze als vijver en majestueuze oude bomen achter het huis.
Het huis bevindt zich in een rustige en groene omgeving. Het perceel grenst met de noord- en oostzijde aan natuurterrein in het beekdal van de Kleine Beerze in bezit van Brabants Landschap.
Woning onder 5a
Dit gedeelte betreft de centraal gelegen woning is als “wonen” bestemd en heeft een woonoppervlak van circa 145 m² en een bruto inhoud van circa 580 m³.
Het hoofdgebouw 5a
Woongedeelte: Via de voordeur komt met in een kleine hal. Vandaar heeft men toegang tot een voorkamer welke met salondeuren verbonden is met de woonkamer. Vloer bestaat uit een tegelvloer stucwerkwanden en een houten plafond. In de woonkamer bevindt zich een airconditioner welke zowel kan verwarmen als koelen. Verder is er een ruimteverwarming met een convectorput en nog een houtkachel geïnstalleerd. Meterkast is in 2024 compleet vernieuwd 220/380 volt. Met aparte voorzieningen voor naastgelegen appartementen.
Keuken met tegelvloer stuc wanden en schrootjes plafond. Inductiekookplaat met 6 platen (2025), Quooker, afzuigkap, vaatwasser en elektrische oven. Met losse koelkast en magnetron.
Vanuit de keuken is de volledig betegelde kelder te bereiken 17m².
Via een gang komt men aan de achterdeur. Links van de gang bevindt zich nog een werkkamer.
De achterdeur komt uit onder een met pannen gedekt en met planken onderschoten overdekt terras met tegelvloer. Aan 2 zijden open.
Bovenverdieping: Badkamer met wasmachine aansluiting, aparte douche en ligbad. 2 afgewerkte slaapkamers en een onafgewerkte ruimte waar 1 grote of 2 slaapkamers gerealiseerd kunnen worden.
Woning onder 5b
Dit gedeelte betreft de tweede woning aan de oostzijde van het hoofdgebouw gelegen. Dit is een bedrijfswoning met de bestemming “recreatie”.
Deze energiezuinige woning (energielabel A+) heeft een gebruiksoppervlak van 188 m² en een inhoud van circa 744m³ en is goed onderhouden. De begane grond is in gebruik als complete woning. Royale woonkamer met open keuken, één slaapkamer met badkamer en een grote bijkeuken met toilet en entree. De open keuken heeft een vaatwasser, een magnetron/oven en een Quooker.
De woonkamer/keuken en de bijkeuken zijn voorzien van isolatie en vloerverwarming en PVC vloeren.
De woning heeft energielabel A+. Er wordt verwarmd met een lucht warmtepomp (2017). De woonkamer kan daarnaast verwarmd worden met een palletkachel. Voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas. De meterkast is in 2017 volledig vernieuwd. De aanbouw (2002) heeft elektrische vloerverwarming.
Op de eerste etage is een afzonderlijk appartement gerealiseerd (68 m²) met een woonkamer met open keuken, slaapkamer, werkkamer en een badkamer. Dakkapel in woonkamer geeft een prachtig uitzicht over de overweldigende groene achtertuin. Verwarming middels vloerverwarming en extra elektrische verwarmingspanelen. Badkamer met ligbad, douchecabine en wastafel. Deze ruimte is volledig betegeld en is verwarmd met elektrische radiatoren.
De tweede etage is te bereiken middels een vast houten trap. Heeft een houten dakbeschot en een houten vloer. Hier bevindt zich de warmtepomp en de elektrische boiler.
Appartementen
In het westelijke gedeelte van het hoofdgebouw zijn twee appartementen gerealiseerd (2023).
Gezamenlijk hebben ze een woonoppervlak van circa 120 m² en een bruto inhoud van circa 490 m³ en verkeren ze in een uitstekende staat.
Appartement 1
Dit appartement bevindt zich op de begane grond. Gerealiseerd in 2023 met een eigen entree.
Circa 63m². Via de voordeur komt men in een gang met toiletruimte en fraaie garderobe in ingebouwde nissen een eigen meterkast. Badkamer met douche en wastafel volledig betegeld. Bergruimte met elektrische boiler en wasmachine aansluiting. 1 slaapkamer. Woonkamer met open keuken. Tegelvloer en stuc wanden. 4 pits inductie kookplaat elektrische combi-oven magnetron, inbouwkoelkast en afzuigkap. Geheel voorzien van kunststof kozijnen met HR+++ beglazing en geïsoleerde wanden. Verwarming met elektrische convector radiatoren. Tegelvloer.
Appartement 2
Dit appartement bevindt zich op de eerste etage. Gerealiseerd in 2023 met een eigen entree.
Circa 56 m². Via de voordeur komt men in een halletje met aansluitingen voor wasmachine en vaatwasser en een vaste trap naar boven. Badkamer met douchecabine, toilet en vaste wastafel. 1 slaapkamer. Woonkamer met open keuken, met dakkapel wat een erg fraai uitzicht over de achtertuin geeft. 4 pits inductie kookplaat elektrische combi-oven/magnetron, afzuigkap en inbouwkoelkast. Laminaatvloer. Tegelvloer in badkamer. Wanden en plafonds van stucwerk en schrootjes. Geheel voorzien van kunststof kozijnen met HR+++ beglazing en geïsoleerde wanden. Verwarming met elektrische convector radiatoren
Schuur (1974)
Een fraaie schuur van 8 x 14 meter. Zadeldak met wolfseinden met gebakken pannen gedekt en met planken onderschoten. Spouwmuren van voornamelijk metselwerk. Schuur is opgedeeld in diverse af te sluiten ruimten.
Recreatiewoning. (1975/2015)
Pittoreske recreatiewoning in 2015 gerealiseerd in een bestaande ruimte van circa 27m². Is opgedeeld in twee ruimten. Woonkamer met eenvoudige open keuken. Houtkachel in stenen schouw. Verwarming met elektrische radiatoren. Warmwatervoorziening middels elektrische boiler.
Slaapkamer annex badkamer. Met ligbad, toilet en wastafel.
Erf en tuin.
De bijbehorende grond is erg natuurlijk ingericht met een prachtige oude meander van de Kleine Beerze als vijver en majestueuze oude bomen achter het huis.
Het geheel bevindt zich in een rustige en groene omgeving. Het perceel grenst met de noord- en oostzijde aan natuurterrein in het beekdal van de Kleine Beerze in bezit van Brabants Landschap.
De achtertuin is via de westzijde over, een nog aan te leggen, overpad aan de westzijde van het hoofdgebouw achterom te bereiken. Het bevindt zich in een oase van rust en groen.
Over de ligging en de buurt:
Hoogeloon
Met bijna 1.800 inwoners, maakte het onderdeel uit van de voormalige gemeente Hoogeloon, Hapert en Casteren, die tot 1997 heeft bestaan en daarna is opgegaan in de gemeente Bladel in
“De Kempen” in het hart van de provincie Noord-Brabant.
De woning is gelegen in buurtschap Heuvel tegen het dal van de Kleine Beerze. Vlak bij de kernen van Bladel Hapert en Eersel. Dit voorziet jou op korte afstand van speciaalzaken en winkels voor je dagelijkse boodschappen. Voor een hapje of drankje kun je terecht bij één van de leuke horecagelegenheden.
Perceel ligt westelijk van Eindhoven. De aansluiting op de autosnelweg A67 ligt op 5 kilometer afstand en is binnen 5 minuten bereikbaar. Eindhoven Airport is per auto binnen een 20 minuutjes bereikbaar. ASML ligt op 10 kilometer afstand en is met een kwartiertje te bereiken.
Pal tegen de perceelsgrens aan de westzijde ligt een onverhard pad van waaruit u direct kunt gaan wandelen in het beekdal van de Kleine Beerze.
Een ideale woning voor mensen die houden van natuur, wandelen, buitenleven, van privacy en rust. Verder uitermate geschikt voor de uitoefening van een beroep aan huis, of als zorg locatie.
Bestemming
Het tijdelijke omgevingsplan “Bestemmingsplan Buitengebied Bladel 2014´ van de gemeente Bladel vastgesteld 24-3-2016 geeft voor het woongedeelte onder 5a de bestemming “Wonen” en voor de bedrijfswoning onder 5b, de twee appartementen en de recreatiewoning de bestemming “Recreatie” aan.
Door de gecombineerde bestemming kan niet direct onder de gangbare particuliere normen gefinancierd worden. Dit is zeker een aandachtspunt bij de financiering.
Voor meer inhoudelijke vragen nodigen wij u uit om gezamenlijk de mogelijkheden uit het vigerende bestemmingsplan door te spreken.
De locatie zal ‘As is – Where is’ worden verkocht voor wat betreft de bestemming
Bijzonderheden
• Volop privacy en een mooi uitzicht.
• Woning onder 5a heeft Energielabel D.
• Woning onder 5b heeft Energielabel A+.
• Twee extra appartementen.
• Er zijn 54 zonnepanelen aanwezig.
• Er zijn 3 een internetaansluitingen via Kempenglas. Koper zal lidmaatschap over nemen.
• Het pand heeft momenteel deels een woon-, en deels een recreatie bestemming.
• Zeer geschikt voor mantelzorg.
• Zeer geschikt voor beroep aan huis .
• Zeer geschikt voor een mengvorm van wonen en recreatief ondernemerschap.
Voor meer informatie neem gerust contact met ons op.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.550.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.422
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Woonboerderij, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1973
- Soort dak
- Zadeldak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 453 m²
- Perceel
- 7.495 m²
- Inhoud
- 1.814 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 10 kamers (9 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
Energie
- Energielabel
Kadastrale gegevens
- HOOGELOON L 551
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 65 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 647
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 43 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 1005
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 13 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 550
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 69 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 1003
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 7 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 1007
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 406 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 994
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.454 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 996
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.305 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 998
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 21 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 1001
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 2.678 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 1000
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 10 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 995
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 654 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 997
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 269 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HOOGELOON L 999
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 474 m²
- Eigendomssituatie