Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/hoogeveen/huis-bentinckslaan-85/43345756/

BlikvangerSfeervol, energiezuinig, op toplocatie een heel mooi huis!!
Omschrijving
Bekijk de foto’s en plan snel een bezichtiging!
Wie oh wie wordt de nieuwe eigenaar van deze goed onderhouden woning uit het begin van de vorige eeuw (bouwjaar 1927)
Deze mooie vrijstaande woning aan de rand van het centrum van Hoogeveen staat op een perceel van 289 vierkante meter en heeft de volgende indeling:
Via de entree wordt de statige hal bereikt. De elegante trap en plavuizenvloer nemen je meteen mee in de sfeer die je zoekt in een huis als dit. De hoogte van het balkenplafond en de paneeldeuren versterken deze sfeer.
De hal biedt toegang tot de verdieping, de meterkast, de kelderkast, het toilet en de woonkamer.
Het toilet is voorzien van een modern hangcloset en een fonteintje. De woonkamer is voorzien van een erker met een echte vensterbank. De schouw met kachel springen bij binnenkomst in het oog. Het balken plafond is ook hier in ere gehouden. Door de ramen aan voor- en zij kant van de woning is er sprake van veel daglichttoetreding.
De suite deuren bieden toegang tot de leefkeuken. Deze keuken combineert de authentieke sfeer met een modern keukenblok waarin zich nagenoeg alle denkbare inbouwapparaten bevinden. Ook hier staat een houtkachel die kan zorgen voor een aangename warmte als het buiten koud wordt.
De openslaande tuindeuren zorgen voor een logische connectie met de gezellig ingerichte tuin.
De keuken biedt toegang tot de bijkeuken. Hier bevinden zich de aansluitingen voor wasmachine en droger. Ook kan vanuit de keuken de aangebouwde garage worden bereikt. Tevens is er een eigen ingang aan de andere kant van de keuken.
Op de verdieping van deze woning met mansardekap leidt de overloop tot de drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Via de vaste trap naar de tweede verdieping wordt de vierde slaapkamer bereikt.
De tuin is een heerlijk plekje in de drukte van het centrum. In de tuin ervaar je privacy en rust. Een kopje thee, een goed glas wijn met leuk gezelschap in combinatie met een stukje vlees van de barbecue. Ik zie het al helemaal voor me!
In het geval je toch liever onder dak zit, dan is de mancave in de tuinschuur een perfect alternatief. In deze leuke ruimte welke is ingericht als bruine kroeg kan het gesprek heerlijk verder gaan.
In deze woning zijn het nuttige met het aangename gecombineerd. Het huis is volledig geïsoleerd. Het dak is in 2006 vervangen en voorzien van isolatie, het huis is volledig voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing en dankzij de 12 zonnepanelen wordt er ook actief gewerkt aan een lagere energierekening. Kortom een energiezuinige eeuwling!
Een plaatje zegt meer dan duizend worden. Zoals in de aanhef gemeld, plan een bezichtiging en laat je overtuigen!
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 499.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.872
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1927
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 129 m²
- Overige inpandige ruimte
- 21 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 17 m²
- Perceel
- 289 m²
- Inhoud
- 552 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit ( combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HOOGEVEEN O 5287
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 289 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 90 m² (10,00 meter diep en 10,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
- Isolatie
- Muurisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en parkeervergunningen
© 2001-2026 funda