Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/houten/huis-stuiverslag-12/44576582/

BlikvangerRoyale twee-onder-een-kapwoning met ruime tuin met veranda en jacuzzi
Omschrijving
Misschien wordt dit wel jullie nieuwe thuis…
Deze prachtige, royale twee-onder-een-kapwoning heeft alles in huis om voor jou een fijn en vertrouwd thuis te worden. Een huis waar ruimte, licht, rust en mogelijkheden op een bijzonder fijne manier samenkomen. Gelegen op een fraaie plek in de geliefde wijk De Slagen, met groenvoorziening en een speelweide direct aan de woning, is dit een heerlijk gezinshuis waar de afgelopen jaren volop is geleefd en met veel liefde is gewoond.
Bijna tien jaar geleden kwam de huidige eigenaresse hier wonen met haar drie kinderen. Inmiddels is de woning echt hún thuis geworden. Er is verbouwd, geschilderd en met veel aandacht aan het huis gewerkt. Met maar liefst zes slaapkamers, een volledig onderkelderd souterrain, een ruime living, moderne keuken en een heerlijke tuin biedt deze woning volop mogelijkheden voor gezinnen van verschillende samenstellingen.
Een huis naar je hart? We laten het graag aan je zien!
Souterrain:
De woning is volledig onderkelderd. Het royale souterrain bestaat uit meerdere ruimtes met daglicht en biedt een zee aan mogelijkheden. In de afgelopen jaren is deze verdieping gebruikt als onder andere bioscoop, feest- hobby- en, fitnessruimte en kantoor. Ook voor een atelier, speelruimte of extra werk-/studeerplek is dit een fantastische verdieping. Daarnaast is er volop praktische bergruimte aanwezig.
Begane grond:
Op de begane grond ervaar je direct de royale opzet en de fraaie lichtinval. De gehele verdieping is voorzien van een moderne gietvloer en biedt een mooie verdeling tussen verschillende leefruimtes. Aan de straatzijde bevindt zich de sfeervolle zitkamer, waar een gashaard zorgt voor extra warmte en sfeer. Aan de achterzijde is de tuingerichte eetkamer gesitueerd, met volop contact met de tuin.
De luxe keuken vormt een centraal middelpunt van de woning en is uitgevoerd met een royaal kookeiland, 4-pits gaskookplaat en afzuigkap. Daarnaast beschikt de keuken over een Floww, combi-stoomoven, grote oven, ruime koelkast, grote vriezer en vaatwasser. Een heerlijke plek voor wie graag uitgebreid kookt én voor gezellige momenten met familie en vrienden.
Via de dubbele deuren vanuit de keuken stap je rechtstreeks de achtertuin in, die gunstig op het westen is gelegen. Dankzij de royale tuin en de ligging zijn er, ook op warme zomerdagen, volop mogelijkheden om zowel van de zon als van een aangename schaduwplek te genieten. Van uitgebreid tafelen in de middagzon tot ontspannen onder de bomen of veranda: de tuin sluit hier naadloos aan op het dagelijkse leven in huis.
1e verdieping:
Ook de eerste verdieping is met veel aandacht en gevoel voor comfort ingericht. Aan de voorzijde zijn oorspronkelijk twee slaapkamers samengevoegd tot één royale master bedroom, waardoor een bijzonder ruime en sfeervolle slaapkamer is ontstaan. De kamer is strak gestuukt en beschikt over een praktische walk-in closet, waardoor kleding en accessoires stijlvol en overzichtelijk kunnen worden opgeborgen.
Aan de achterzijde bevindt zich een tweede, eveneens ruime slaapkamer, die door de ligging aan de tuin een prettige en rustige sfeer heeft.
De luxe badkamer is een echte eyecatcher en is uitgevoerd met vloerverwarming, een fraai wastafelmeubel met dubbele wastafel, een comfortabel ligbad en een royale inloopdouche. Daarnaast beschikt deze verdieping over een separaat, modern toilet en een praktische was-/bergruimte met aansluitingen voor de wasmachine en droger en de opstelling van de cv-ketel.
Een verdieping die niet alleen veel ruimte biedt, maar ook een hoog niveau van comfort en luxe.
2e verdieping:
De tweede verdieping vormt een heerlijke, zelfstandige leefverdieping en is jarenlang het domein van de kinderen geweest. Hier bevinden zich drie slaapkamers, waardoor ieder kind een eigen plek kan hebben. De kamers zijn uiteraard ook uitstekend te gebruiken als werk-, hobby-, logeer- of studeerruimte.
Een groot pluspunt is de eigen badkamer op deze verdieping. Deze is voorzien van een inloopdouche, toilet en wastafelmeubel en beschikt over twee kunststof dakramen, waardoor ook hier een prettige lichtinval aanwezig is.
Een ideale verdieping voor opgroeiende kinderen: een eigen plek om te slapen, studeren, ontspannen en je even terug te trekken, terwijl alle voorzieningen binnen handbereik zijn.
En dan die tuin…
De tuin is een heerlijke verlenging van het huis. Door de verschillende plekken is er gedurende de dag altijd wel een zonnig plekje te vinden, terwijl er ook voldoende schaduw is. Onder de platanen kun je uitgebreid buiten eten en onder de veranda is het heerlijk ontspannen. De jacuzzi maakt het buitenleven hier compleet. Daarnaast beschikt de tuin over een ruime stenen berging.
Maar misschien wel het mooiste is de rust en privacy die je hier ervaart. Vanuit de tuin loop je bovendien zo het aangrenzende groen en park in, met een leuke speeltuin en kinderboerderij in de nabijheid. Een heerlijke omgeving om te wandelen, hardlopen of gewoon even buiten te zijn.
Een fijne plek om te wonen
Ook de ligging is bijzonder aantrekkelijk. Scholen, groenvoorzieningen en het gezellige Oude Dorp bevinden zich op loopafstand. Hier vind je winkels, terrassen en alles wat je nodig hebt voor de dagelijkse boodschappen en een gezellig moment buiten de deur. Ook ’t Rond is lopend snel bereikbaar.
De wijk zelf is rustig en gemoedelijk. Er wonen steeds meer jonge gezinnen en de spelende kinderen zorgen voor een fijne, levendige sfeer. En wil je de stad in? Met de trein ben je zo in hartje Utrecht.
Kortom: een royale, lichte en verrassend veelzijdige twee-onder-een-kapwoning op een prachtige plek. Een heerlijk familiehuis met vijf slaapkamers, een volledig onderkelderd souterrain, een fijne tuin en volop ruimte om het helemaal naar jullie eigen wensen te gebruiken.
Bijzonderheden
- bouwjaar 1995
- gebruiksoppervlakte wonen 223m2, inhoud 765m3, perceeloppervlakte 280m2
- verwarming en warm water via CV combi ketel, bouwjaar 2024
- buitenschilderwerk 2025
- onder de gehele woning een fantastische souterrain met 2 kamers, bergruimte en stahoogte
- twee moderne badkamers
- 5 slaapkamers op de verdieping, 2 kamers in het souterrain
- ruime stenen berging in de tuin en overkapping/veranda was voorheen parkeerplaats op eigen terrein
- energielabel A, woning voorzien van 12 zonnepanelen en thuisbatterij!
Oplevering in overleg
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 975.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.372
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1995
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 223 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 280 m²
- Inhoud
- 765 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, 2 inloopdouches, ligbad, vloerverwarming, 2 wastafelmeubels, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HOUTEN E 3010
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 280 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 110 m² (10,00 meter diep en 11,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda