
BlikvangerFraai, licht afgewerkt appartement op fietsafstand van strand en zee
Omschrijving
Wat een heerlijk licht en fraai afgewerkt 3 kamer appartement! Klussen is absoluut niet nodig, spullen overzetten en je bent klaar! In de populaire Sterflat ligt op de 2e verdieping dit fijne appartement. De afwerking is keurig netjes, de badkamer is slechts 5 jaar oud en de keuken apparatuur is in de afgelopen jaren vernieuwd. Dan kun je op het ruime balkon van 8m2 ook nog lekker buiten zitten en zomers de deur openzetten want het balkon grenst aan de woonkamer.
Vanuit de Sterflat loop je zo naar het mooie Duinpark toe. Ook de boodschappen zijn te voet te doen op nog geen 100 mtr afstand is het winkelcentrum Zeewijk Passage. Ben je afhankelijk van het openbaar vervoer, dan is de bushalte letterlijk voor de deur! Voor de strandliefhebbers; het strand van IJmuiden aan Zee is op slechts 10 minuten fietsen en is een van de mooiste stranden van Noord Holland. De meeste strandpaviljoens zijn het hele jaar open. Dus zowel in de winter als in de zomer kun je genieten van het strand en de horeca.
Dan is er in de afgelopen 2 jaar nog groot onderhoud geweest aan het complex waardoor dit zich in een prima staat bevindt.
Kortom alle reden om dit appartement te bezichtigen, bel ons voor een afspraak en wij laten je graag dit fraaie appartement zien!
Indeling
Entree / hal met meterkast en toegang naar tussenhal. Vanuit de tussenhal bereik je de keuken, de modern uitgevoerde toiletruimte, de slaapkamer aan de voorzijde, de badkamer en de woonkamer, In deze tussenhal bevindt zich ook nog een ruime bergkast waar je de nodige spullen kwijt kunt. De huidige eigenaar gebruikt deze nu als walk in closet. De lichte keuken heeft een groot raam waardoor er veel licht naar binnen komt. De keuken is voorzien van een 4-pits gasfornuis, vaatwasser, koel-vriescombinatie en een combimagnetron.
De woonkamer heeft naast de grote raampartij aan de achterzijde met toegang naar het balkon, ook nog een groot raam aan de zijkant waardoor de woonkamer lekker licht is. De mooie lichte laminaatvloer die in de woonkamer ligt is door het hele appartement doorgelegd. De badkamer is recent geheel vernieuwd en is voorzien van een nette lichte tegel op de vloer en wand. Verder tref je een douchecabine aan, wastafelmeubel en opstelplaats wasmachine / droger. Vanuit de badkamer is ook de slaapkamer aan de achterzijde te bereiken.
De 2e slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en is ook vanuit de woonkamer te bereiken.
Balkon
Het ruime balkon van ca 8 mtr is heerlijk om s' zomers in de zon te zitten.
Bijzonderheden
- voorzien van blokverwarming
- professioneel VVE Beheer door Pilaster VVE Beheer Noord Holland
- VVE bijdrage € 399,-- is incl stookkosten, onderhoud gemeenschappelijke ketels, kookgas, warm en koud water, onderhoud gebouw, opstal- en glasverzekering, huismeester, schoonmaak.
- diverse werkzaamheden zoals o.a. vernieuwen balkons / balkonhekken, betonreparatie, vernieuwen elektrakabels en vervanging glas door HR ++ is in 2025 uitgevoerd.
- oplevering in overleg
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 310.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.366
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1973
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 71 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 224 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Verwarming
- Blokverwarming
- Warm water
- Centrale voorziening
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda