Finsterbuorren 69057 LD JelsumBuitengebied Jelsum
€ 349.500 k.k.
- 124 m²wonen
- 247 m²perceel
- 3slaapkamers
- A+++energielabel
BlikvangerLandelijk wonen met vrij uitzicht en energielabel A+++
Omschrijving
Aan een rustig doodlopend straatje in het sfeervolle Jelsum staat deze verrassend ruime en volledig gemoderniseerde 2-onder-1-kapwoning met vrij uitzicht over de landerijen. Hier woon je met het gevoel van buitenaf, terwijl de binnenstad van Leeuwarden op slechts 15 minuten fietsen ligt. Vanuit de woning wandel je zo richting het Leeuwarder Bos en de prachtige wandelroutes in de omgeving. De straat wordt vrijwel alleen gebruikt door bestemmingsverkeer, wat zorgt voor een heerlijk rustige en ontspannen woonomgeving.
Bij aankomst valt direct de verzorgde uitstraling van de woning op. Achter de karakteristieke gevel uit 1880 gaat een woning schuil die in 2022 vrijwel volledig opnieuw is opgebouwd en gemoderniseerd. Met onder andere een nieuw dak, warmtepomp, vloerverwarming, nieuwe betonvloer, kunststof kozijnen, vernieuwde installaties en uitstekende isolatie is hier echt sprake van instapklaar wonen.
Via de entree kom je binnen in een lichte hal met toegang tot het toilet en de leefruimte. De woonkamer voelt direct ruim en comfortabel aan dankzij de grote raampartijen en de rustige kleurstellingen. Vanuit de zithoek kijk je vrij weg richting de straat en het groen buiten, wat het landelijke gevoel extra versterkt. De vloerverwarming en strakke pvc-vloer zorgen voor een moderne en warme basis.
De woonkeuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning en vormt echt het hart van het huis. Er is volop ruimte voor een grote eettafel en dankzij de openslaande deuren loopt binnen moeiteloos over in buiten. De moderne keuken is strak uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Hier kook je met uitzicht op de tuin terwijl familie of vrienden gezellig aanschuiven aan tafel.
Op de verdieping zijn meerdere sfeervolle slaapkamers gerealiseerd. De kamers onder de schuine kap hebben een warme uitstraling en profiteren van veel daglicht door de dakramen en dakkapellen. De hoofdslaapkamer biedt voldoende ruimte voor een groot bed en kastruimte, terwijl ook de andere kamers perfect geschikt zijn als kinder-, werk- of logeerkamer.
De badkamer is modern afgewerkt en straalt rust en luxe uit. Met een ruime inloopdouche, stijlvol wastafelmeubel en natuurlijke tinten is dit een fijne plek om de dag ontspannen te beginnen of af te sluiten.
Ook buiten is het heerlijk vertoeven. De onderhoudsvriendelijke achtertuin op het noorden biedt verrassend veel privacy en meerdere fijne plekken om te zitten. Om de hoek bevindt zich de houten garage die bij de woning inbegrepen is.
De huidige bewoners hebben de woning met veel zorg en aandacht volledig aangepakt. Het resultaat is een comfortabele, duurzame en energiezuinige woning waar je zonder klussen kunt gaan wonen.
Pluspunten van de woning:
- Volledig gerenoveerd en gemoderniseerd in 2022.
- Gasloos wonen met warmtepomp en energielabel A+++.
- 14 zonnepanelen van 400 WP met circa 5200 kWh opbrengst.
- Vrij uitzicht over de landerijen.
- Rustige ligging aan doodlopend straatje nabij Leeuwarden.
- Instapklaar met vloerverwarming, nieuwe keuken en moderne badkamer.
Kortom: een sfeervolle en duurzame woning op een unieke plek waar landelijk wonen en de nabijheid van de stad perfect samenkomen. Bel ons op 058 203 8000.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 349.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.819
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1880
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 124 m²
- Externe bergruimte
- 46 m²
- Perceel
- 247 m²
- Inhoud
- 424 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+++
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Kadastrale gegevens
- JELSUM E 176
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 164 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- JELSUM E 1209
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 83 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 64 m² (8,50 meter diep en 7,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
1.098x
Bekeken
36x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Buitengebied Jelsum
Jelsum- Inwoners
- 145
- Gezin met kinderen
- 33%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.