
Omschrijving
Sfeervol wonen in een karakteristiek straatje, met het Koogerpark om de hoek
Op een heerlijke plek in Koog aan de Zaan staat deze verrassend ruime en uitstekend onderhouden tussenwoning uit 1915. Een woning met karakter en sfeer, maar tegelijkertijd comfortabel en praktisch ingericht voor het moderne gezinsleven.
De ligging is bijzonder prettig: aan een verscholen, rustig en lommerrijk straatje, direct aan het geliefde Koogerpark en op slechts enkele minuten lopen van station Zaandijk Zaanse Schans. Je woont hier heerlijk rustig, terwijl winkels, scholen, openbaar vervoer en de uitvalswegen richting Amsterdam en de rest van de Randstad allemaal dichtbij zijn.
De woning beschikt over circa 94 m² woonoppervlak, een perceel van 133 m², een ruime woonkamer van circa 35 m² en half-open keuken op de begane grond en drie slaapkamers met mooie luxe badkamer op de eerste verdieping.
Indeling:
Begane grond
Via het charmante voortuintje en de karakteristieke "poort" van leilinden bereik je de entree. Achter de voordeur bevindt zich een ruime hal met toilet.
De hal leidt naar de verrassend ruime, uitgebouwde woonkamer. Dankzij de uitbouw is er volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een gezellige eethoek. De authentieke sfeer van de woning, met onder andere de balklaag van de verdiepingsvloer in zicht, komt hier mooi samen met een eigentijdse woonbeleving.
Aan de achterzijde bevindt zich de halfopen keuken. Deze is praktisch ingericht en voorzien van een vaatwasser, koelkast en oven.
Aansluitend bevindt zich de bijkeuken. Hier vind je onder meer een handige inpandige voorraadkast en voldoende ruimte voor een vrieskast. Vanuit de bijkeuken is de achtertuin bereikbaar.
Eerste verdieping
Via de hardhouten trap vanuit de woonkamer bereik je de eerste verdieping. De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en een afzonderlijke ruimte voor de wasmachine en wasdroger.
De drie slaapkamers bieden volop mogelijkheden voor een gezin, een werkkamer of hobbyruimte. Eén slaapkamer beschikken bovendien over een praktische inbouwkast.
De sfeervolle en luxe badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, inloopdouche, wastafel en hangend toilet.
Bergvliering
Via een vlizotrap is de geïsoleerde vliering bereikbaar. Hier bevindt zich de cv-opstelling en is bovendien veel praktische bergruimte aanwezig.
Heerlijke groene achtertuin
De achtertuin is zonder twijfel één van de grote pluspunten van deze woning. Met circa 45 m², een ligging op het zuiden en westen en een beschutte ligging is dit een heerlijke plek om van het buitenleven te genieten. De tuin is fraai aangelegd.
Door de vele begroeiing heeft de tuin een bijna tropische uitstraling. Een groene oase waar je je even helemaal kunt terugtrekken uit de dagelijkse drukte.
Achter in de tuin staat een sfeervol houten tuinhuis over de volle breedte. Dankzij de grote dakramen valt hier verrassend veel daglicht naar binnen. Daardoor is deze ruimte niet alleen ideaal als berging, maar ook uitstekend te gebruiken als atelier, hobbyruimte of creatieve werkplek. Liever gewoon extra bergruimte? Ook daarvoor is deze ruimte natuurlijk perfect.
De ligging
De Jan de Wittestraat ligt op een bijzonder aantrekkelijke plek in Koog aan de Zaan. Het straatje heeft een rustig, karakteristiek en gemoedelijk karakter en ligt direct aan het Koogerpark. Voor een wandeling, een momentje buiten of een speelplek voor kinderen hoef je dus maar de deur uit.
Ook voor de dagelijkse boodschappen en voorzieningen zit je hier uitstekend. In de directe omgeving vind je onder andere een grote Albert Heijn, een bakker, scholen, kinderopvang en diverse medische voorzieningen.
Het station Zaandijk Zaanse Schans ligt op slechts enkele minuten loopafstand. Daarmee zijn Zaandam, Amsterdam en andere plaatsen in de regio uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer.
Ook met de auto is de locatie gunstig. Via de nabijgelegen uitvalswegen bereik je in korte tijd de A8, met aansluitingen richting de A7 en de Ring A10. Amsterdam en andere bestemmingen in de Randstad zijn daardoor snel bereikbaar.
Bijzonderheden:
-Bouwjaar 1915
-Woonoppervlakte circa 94 m²
-Perceeloppervlakte 133 m² (eigen grond)
-Fraai aangelegde en beschutte achtertuin van circa 45 m²op het zuidwesten
-Multifunctioneel vrijstaand houten tuinhuis/berging met elektra
-Rustige ligging direct aan/naast het Koogerpark
-Station Zaandijk Zaanse Schans op korte loopafstand
-Fundering is niet onderzocht. Meetpunten in de gevel worden gemonitord. Meetrapport aanwezig.
-Aanvaarding in overleg
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 435.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.628
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1915
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 94 m²
- Overige inpandige ruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Perceel
- 133 m²
- Inhoud
- 356 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie en dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- KOOG AAN DE ZAAN C 2021
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 79 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- KOOG AAN DE ZAAN C 5694
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 54 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 45 m² (7,30 meter diep en 6,11 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda