Omschrijving
Charmante halfvrijstaande woning
Ten zuiden van het karakteristieke steegje, vertoef je heerlijk op de hoek van de middelste strook huizen. Aan de achterkant is jouw royale achtertuin rechtstreeks bereikbaar.
Deze halfvrijstaande woning met kenmerkende topgevel markeert het begin van de singelwoningen in fase B. De karakteristieke steeg leidt je achterom, rechtstreeks naar je achtertuin. Hier vind je ook je berging en parkeerplaats op je eigen erf. Via je voortuin gelegen aan het water betreed je de ruime hal. Binnenshuis vind je de woonkamer aan de voorzijde en geniet je optimale privacy aan de achterzijde.
Liever het kookgedeelte gezellig aan de straat, uitbouwen aan de achterzijde of extra klassieke elementen zoals een erker met balkon toevoegen? Ontdek alle mogelijkheden.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 537.500 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 3.536
- Bouwjaar
- 2026
- Soort dak
- Zadeldak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 152 m²
- Perceel
- 192 m²
- Inhoud
- 456 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Oppervlakte
- 192 m²
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 113 m² (18,12 meter diep en 6,22 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda