Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/leiden/appartement-alfabetweg-61/43382312/

Alfabetweg 612321 LB LeidenCronestein
Prijs op aanvraag
Omschrijving
PRESALES IS GESTART!
Meld je aan als op de projectwebsite!
De entree met hal en meterkast leidt naar de woonkamer met open keuken en ruimte voor een gezellige eethoek. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat en spoelbak. Er zijn twee slaapkamers. De badkamer beschikt over een douche en wastafel met spiegel, plus een separate toiletruimte. De grote technische ruimte biedt plaats aan de wasmachine en droger, met extra opbergmogelijkheden. Je hebt een loggia aan de straatzijde en een privéplek aan de leefgalerij, direct bij de voordeur. Op de eerste verdieping sluit deze buitenruimte aan op de daktuin.
Slim wonen in Omega waar wonen samenkomt met comfort. Aan de Lammenschansweg verrijst Omega: een bijzonder woongebouw met onder andere 68 comfortabele en duurzame koopappartementen, in het levendige Leiden en met alles binnen handbereik. In een gebied waar koopwoningen schaars zijn, is dit een unieke kans om je woondroom waar te maken. Je woont hier energiezuinig, prettig en centraal, op een plek waar stad en natuur elkaar raken.
Omega heeft een eigen entree aan de Alfabetweg, exclusief voor bewoners. De koopappartementen binnen Omega hebben 18 woningtypen met woonoppervlaktes van circa 42 tot 104 m². Elk appartement heeft een eigen balkon of terras, waarbij sommige woningen daarnaast beschikken over een extra buitenruimte aan de brede leefgalerijen. De appartementen op de begane grond hebben een Leidse stoep.
Samen met het naastgelegen Kappa vormt Omega een ensemble van in totaal 275 appartementen, met een gezamenlijke parkeervoorziening in de kelder. De meeste privébergingen liggen op de begane grond en er is volop plek voor je fiets in de collectieve fietsenstalling. Op de eerste verdieping vind je bovendien een sfeervolle, gezamenlijke daktuin: een fijne plek om even buiten te zitten, te ontspannen of een praatje te maken met de buren.
Met het Rijn-Schiekanaal aan je voeten en Polderpark Cronesteyn op loopafstand woon je hier verrassend groen, terwijl het centrum van Leiden op slechts een paar minuten fietsen ligt. Omega ligt autoluw, maar is uitstekend bereikbaar met OV, fiets en auto.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- Prijs op aanvraag
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2026
- Soort dak
- Plat dak
- Keurmerken
- Woningborg Garantiecertificaat
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 103 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 330 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Balansventilatie
- Gelegen op
- 4e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Gehele vloerverwarming
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 6 m² (1,50 meter diep en 3,75 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeergarage
© 2001-2026 funda