Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/leiden/huis-munnikenstraat-83/44492762/

Omschrijving
Starters opgelet. Dit is er zo één waar je niet eerst maanden hoeft te klussen voordat je fijn kunt wonen.
Aan de Munnikenstraat 83 vind je een goed onderhouden woning met een moderne afwerking, twee slaapkamers en een fijne achtertuin. De woning ligt in de Zeeheldenbuurt, een leuke en levendige buurt net buiten de binnenstad. Binnen circa vijf minuten fietsen sta je midden in het centrum van Leiden, maar thuis woon je juist in een prettig straatje met een rustige uitstraling.
Hoewel de woning inmiddels ruim negentig jaar oud is, merk je dat vooral aan de charmante buitenkant. Binnen is de woning in de loop der jaren gemoderniseerd en aangepast aan de woonwensen van nu. De keuken en badkamer zijn modern uitgevoerd en ook aan verduurzaming is gedacht met de plaatsing van zes zonnepanelen. Het resultaat is een woning waar je als nieuwe eigenaar niet eerst hoeft na te denken over grote verbouwingen, maar direct kunt beginnen met wonen.
Aan de achterzijde ligt de keuken. Modern uitgevoerd, met voldoende werkruimte en op een fijne plek in de woning. Terwijl je kookt, blijf je in contact met de woonkamer en kijk je richting de tuin.
Op de verdieping zijn twee slaapkamers aanwezig. Daarmee is de woning heel geschikt voor een starter of stel dat graag een extra kamer wil voor werk, logees, kleding of hobby’s. De badkamer is modern afgewerkt en voorzien van een ruime inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
Ook de tuin is een pluspunt. Geen groot onderhoudsproject, maar een gezellige buitenruimte waar je makkelijk een eettafel, loungeplek of wat groen kwijt kunt. Daarbij profiteer je van veel privacy, aangezien er aan de achterzijde geen sprake is van inkijk. Een fijne plek om buiten te zitten zonder dat je ieder weekend met tuinwerk bezig bent.
De ligging maakt de woning extra aantrekkelijk. De Munnikenstraat is een rustige, doodlopende straat in de populaire Zeeheldenbuurt. Hier woon je net buiten de drukte van de binnenstad, terwijl je binnen circa vijf minuten fietsen midden in het centrum van Leiden staat. Winkels, horeca, station Leiden Centraal, station Leiden Lammenschans en uitvalswegen zijn goed bereikbaar.
Extra informatie:
- Bouwkundig keuring uitgevoerd, rapport beschikbaar voor kijkers
- Energielabel C
- Asbest- en ouderdomsclausule maken onderdeel uit van de koopovereenkomst
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 520.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.420
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1934
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Bouwkundige Keuring
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 81 m²
- Perceel
- 76 m²
- Inhoud
- 280 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LEIDEN K 2625
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 76 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 21 m² (8,17 meter diep en 2,63 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra en verwarming
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
© 2001-2026 funda