Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/leiderdorp/huis-buitentocht-26/43987549/

Omschrijving
Direct online een bezichtiging inplannen? Ga naar onze website!
Ruime geschakelde kwadrantwoning met 3 slaapkamers en met garage ligt in een kindvriendelijke omgeving en heeft een speelse indeling.
De woning uit 1990 is volledig geïsoleerd, heeft een bijzondere architectuur en een verrassende indeling.
Deze leuke kwadrantwoning ligt in de rustige, maar kindvriendelijke wijk "Buitenhof". Op loopafstand van de Bloemerd met al zijn sportverenigingen, (Hockey, voetbal, skatepark, manege etc.), scholen, een supermarkt, huisartsenpraktijk, fysio en apotheek. Ook de meubelboulevard WOOON Leiderdorp, De Baanderij, het Winkelhof en het Alrijne Ziekenhuis zijn op korte afstand gelegen en ook uitvalswegen richting de A4 en Leiden (stad) zijn dichtbij. Voor de dagelijkse ontspanning kun je fijn wandelen langs de Dwarswetering langs de dijk aan de overzijde van de woning.
Indeling
Ruime hal met meterkast en modern toilet voorzien voor een fonteintje.
Dankzij de vide is de hal heerlijk licht.
De woonkamer is lekker ruim en licht dankzij de grote raampartij aan de ene zijde en de schuifpui aan de andere zijde van de woonkamer. Bij de houtkachel kun je een fijne zithoek creëren waar je tijdens koude avonden samen kunt genieten van het knisperend vuurtje. De woonkamer en hal zijn voorzien van een tegelvloer.
De ruime open moderne keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een koel-vriescombinatie, apothekerskast, oven, magnetron, vaatwasser en afzuigkap.
Via de fraaie open trap met vide bereik je de bovenverdieping.
Op deze verdieping bevinden zich 3 ruime slaapkamers, de badkamer en de was/stookruimte.
De hoofdslaapkamer is over de hele breedte van de woning en is zeer riant te noemen. De ramen aan weerszijden zorgen voor fijn daglicht.
De overige twee kamers aan de andere kant van de verdieping zijn ook goed van formaat. Alle kamers zijn voorzien van rechte gevels waardoor je de ruimte optimaal wordt benut.
De (vergrote)badkamer is voorzien van een hoek(jacuzzi), douche en wastafel.
Het toilet met fonteintje is separaat op de hal gelegen, net als een de aparte wasruimte een wasmachine aansluiting en cv-opstelling (Remeha).
De woning heeft een ruime garage en een beschutte achtertuin. De garage is voorzien van elektra en ook een sauna is aanwezig.
De tuin is via de garage toegankelijk en via de schuifdeur in de woonkamer. Deze heeft een gunstige zonligging op het zuidoosten waardoor je al vanaf de ochtend van het zonnetje kunt genieten. Het voormalige zwembad in de achtertuin is inmiddels verwijderd en is een leuk project voor de groenliefhebber.
Zit je toch liever even in de schaduw? Dan biedt het zonnescherm uitkomst.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 590.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.958
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, geschakelde woning (kwadrant woning)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1989
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 119 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 19 m²
- Perceel
- 162 m²
- Inhoud
- 421 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Sauna, douche, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, mechanische ventilatie, sauna, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en houtkachel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha
Kadastrale gegevens
- LEIDERDORP A 8226
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 162 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 21 m² (4,17 meter diep en 4,93 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Foto's 55
© 2001-2026 funda






















































