Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/maasbracht/huis-stationsweg-26/44516599/

Stationsweg 266051 KL MaasbrachtBrachterbeek
€ 495.000 k.k.
Omschrijving
Deze vrijstaande woning met veel ruimte is gelegen op een groot perceel in Maasbracht. Het is een ideaal huis voor mensen die een hobby hebben of het leuk vinden om kleinvee te houden, De woning is voorzien van 5 slaapkamers en je zou eventueel ook gelijkvloers kunnen wonen, want er is een badkamer op de begane grond. De dagelijkse voorzieningen zijn ruimschoots beschikbaar in Maasbracht met een uitgebreid winkelcentrum. De A2 en de A73 liggen ook binnen handbereik dus je bent snel in Eindhoven, Maastricht of Venlo.
De indeling is als volgt:
Kelder:
Provisieruimte
Begane grond:
Middels de oprit is de entree bereikbaar. De huidige eigenaren gebruiken de achteringang overigens meestal om binnen te komen. De hal is voorzien van meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. De gezellige woonkamer en-suite is voorzien van twee kachels een een tegelvloer. De woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning. De eetkeuken ligt aan de achterzijde en is eveneens voorzien van een kachel. Het is een mooie ruimte die volop zal zorgen voor gezellige avonden met familie en vrienden. De keuken is voorzien van een eenvoudige keukeninrichting met de navolgende apparatuur: gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en koelkast.
Een tweede hal biedt toegang aan het achterste deel van het huis. Dit deel is later bijgebouwd (1995). De hal biedt toegang aan de toiletruimte met toilet, urinoir en fonteintje en een ruime bergkast. De badkamer is vernieuwd in 2010 en uitgerust met douche, dubbele wastafel, designradiator en wasmachine aansluiting. Helemaal op het einde ligt nog een extra kamer. Dezer ruimte wordt nu als hobbyruimte gebruikt maar het zou, mocht dat nodig zijn ook prima een slaapkamer kunnen zijn. Aansluitend bevindt zich buiten een overkapping.
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang aan maar liefst 4 slaapkamers. De grote slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde van het huis. In de slaapkamer bevindt zich een toilet en wastafel. Aan de achterzijde van de grote slaapkamer bevinden zich nog een tweetal kamers/zolders. In 1 van deze ruimtes staat de combi cv-installatie opgesteld (1995). Tussen twee slaapkamers aan de voorzijde bevindt zich de vaste trap richting de bergzolder.
Tweede verdieping:
Middels een vlizotrap boven de slaapkamer is een kleine bergzolder bereikbaar. Middels een vaste trap is de ruime bergzolder bereikbaar (ligt boven het voorste deel van het huis). Ideaal voor het opslaan van spullen die je niet dagelijks nodig hebt.
Tuin:
Via de poort aan de voorzijde kan je de achterom bereiken. de huidige bewoners gebruiken de achteringang altijd als inkom. Aan de achtergevel is nog een overkapping aangebouwd. Achter de woning ligt nog een ruime berging met een zolder. Dit is een fijne plek voor stallen fietsen of als je van klussen houdt. Er is een ontzettend diepe tuin aanwezig. Achter de boom ligt nog een heel gedeelte waar je een leuk weilandje zou kunnen maken of een speelplek voor de kinderen. Een fijne plek voor als je van ruimte in en om de woning houdt.
Bijzonderheden:
-Ruime woning met mogelijkheden om deze helemaal naar eigen smaak aan te passen aan de eisen van de moderne tijd
-Grotendeels kunststof kozijnen en dubbel glas
-Voorste deel gebouwd in 1933. Dakpannen vervangen in circa 1980
-Achterste deel van de woning is gebouwd in 1995
-In de koopakte wordt een ouderdomsclausule opgenomen
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 495.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.647
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1933
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 187 m²
- Overige inpandige ruimte
- 35 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 32 m²
- Externe bergruimte
- 38 m²
- Perceel
- 1.275 m²
- Inhoud
- 820 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Ecomline (gas gestookt combiketel uit 1995, eigendom)
Kadastrale gegevens
- MAASBRACHT B 2032
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.275 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan drukke weg
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 1.100 m² (110,00 meter diep en 10,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda