Bonafacius (Bouwnr. 1)1671 AW MedemblikMedemblik Oude Stad
€ 644.500 v.o.n.
Omschrijving
Boven de winkelunits, op bovenkant dijkniveau bevinden zich de 6 maisonnette woningen. De woningen hebben de entree en berging op de begane grond, de woonkamer en keuken zijn op de eerste verdieping waar zich ook de twee terrassen met IJsselmeerzicht en stadszicht bevinden. Op de tweede verdieping bevinden zich 3 slaapkamers met daarboven een ruime derde verdieping waar nog 2 extra kamers te realiseren zijn.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 644.500 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 3.484
- Bouwjaar
- 2026
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 185 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 25 m²
- Inhoud
- 659 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Voorzieningen
- Balansventilatie en zonnepanelen
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda