Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/mierlo/huis-schoolstraat-8/43240299/

Schoolstraat 85731 AR MierloKerkakkers
€ 485.000 k.k.
Omschrijving
Uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning op hoekperceel en met vrij uitzicht over groen parkeerpleintje aan voorzijde. Deze gezinswoning heeft een grote leefruimte op de begane grond, vier royale slaapkamers en in 2021 vernieuwde badkamer. De woning biedt volop mogelijkheden om de woning geheel naar eigen smaak te moderniseren. Gelegen op loopafstand van het (winkel-)centrum van Mierlo en ook een basisschool, bushalte, sportaccommodaties en de Mierlose bossen zijn op loopafstand bereikbaar.
Bouwjaar: 1969
Inhoud: 495 m³
Woonoppervlakte: 140 m²
Perceeloppervlakte: 272 m²
Energielabel: D (geldig tot: 10-02-2036)
Aanvaarding: In overleg
Begane grond:
• Entree;
• Ruime ontvangsthal met tegelvloer;
• (Japans) toilet met fonteintje;
• Z-vormige woonkamer met vloerbedekking, speels uitgebouwd aan de achterzijde met lichtstraat, schuifpui en uitzicht op de achtertuin;
• Trapkast voor berging en meterkast ( 7 groepen, 1 krachtgroep, 3 fase-krachtstroom);
• Dichte keuken in hoekopstelling met eenvoudige keukeninrichting en tegelvloer;
• Portaal/bijkeuken met aansluitingen wasapparatuur en toegang tot de achtertuin;
• Royale en groene tuin zowel achter als naast de woning met enkele zonneterrassen en achterom;
• Vrijstaande garage met elektrische sectionaaldeur;
• Eigen parkeerplaats voor de garage en voldoende openbare parkeerruimte naast en tegenover de woning.
Eerste verdieping:
• Overloop met inbouwkast en vloerbedekking;
• royale hoofdslaapkamer aan de voorzijde van de woning;
• Tweede en derde slaapkamer aan de achterzijde van de woning waarvan één voorzien van balkon;
• In 2021 vernieuwde badkamer met inloopdouche, toilet, wastafel met meubel en infrarood verwarmingspaneel.
Tweede verdieping:
• Overloop met aansluitingen wasapparatuur en opstelling CV-ketel (Nefit, Trendline HR-Combi, 2024);
• Zeer ruime vierde slaapkamer met dakraam en bergruimte achter de knieschotten.
Algemeen:
• De woning beschikt over een definitief energielabel D (geldig t/m 10-02-2036);
• De woning is voorzien van houten kozijnen, deels voorzien van dubbele beglazing;
• In 2021 is de badkamer vernieuwd;
• Er is een NEN2850 Meetrapport van deze woning beschikbaar.
• Rustige ligging in een kindvriendelijke woonwijk met diverse speelveldjes, basisschool en bossen op loopafstand;
• Het centrum van Mierlo met een compleet winkelaanbod ligt eveneens op loopafstand;
• Voldoende openbare parkeergelegenheid in de directe omgeving.
Overige informatie:
De presentatie van de woning is samengesteld om u een indruk te geven van het object. De informatie die opgenomen is in deze presentatie is afkomstig van de verkoper en/of derden. Hoewel wij bij het samenstellen van de presentatie zorgvuldig te werk gaan, kunnen geen rechten worden ontleend aan onjuistheden etc. Deze informatie moet in combinatie met een bezichtiging van de woning worden beschouwd als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 485.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.464
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1969
- Specifiek
- Kluswoning
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 140 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 20 m²
- Perceel
- 272 m²
- Inhoud
- 495 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Trendline II (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- MIERLO F 3639
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 272 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 121 m² (6,60 meter diep en 11,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur en elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda