
Omschrijving
Zoek je met name een thuis met daarbij ook ruimte om je hobby’s uit te oefenen en/of enorm te genieten van het buitenleven. Deze jaren zestig hoekwoning biedt het allemaal. Met een eigen oprit, een praktische carport, een garage en een gigantische tuin is dit de mooie kans voor gezinnen, buitenliefhebbers of klussers die de ruimte zoeken.
Vanaf de bouw in 1965 is de woning met veel liefde bewoond door de allereerste eigenaren. Dat merk je aan alles: het huis is goed onderhouden, hoewel de binnenzijde inmiddels de charme van toen ademt. Dit zorgt voor de unieke mogelijkheid om de woning direct vanaf de basis volledig naar eigen smaak, indeling en moderne woonwensen te renoveren en te verduurzamen.
Deze hoekwoning ligt in een fijne woonomgeving. Een absoluut pluspunt is de ruimte voor meerdere auto’s op eigen terrein. Alle voorzieningen liggen op een steenworp afstand zoals de provinciale uitvalsweg, het centrum, openbaar vervoer en de basisschool. Het openluchtzwembad ligt op loopafstand en ook de Albert Heijn vind je om de hoek.
De indeling van de woning:
Begane grond: Diepe voortuin met het nodige groen. Oprit, carport en toegang tot de garage. Binnenkomst in de hal met meterkast, toilet en trapopgang. Deur naar de woonkamer. De doorzonwoonkamer biedt dankzij de grote raampartijen een fijne lichtinval met een open zichtlijn aan de voorzijde en zicht op de tuin aan de achterzijde.
In het verlengde van de hal kun je naar de keuken. De dichte keuken is aan de achterzijde uitgebouwd zodat er een lengte is ontstaan van 4,50 meter. De lichte keurige opstelling is voorzien van een vaatwasmachine, een oven, een koel-/vriescombinatie en een gaskookplaat.
Deur naar de achtertuin. Overkapping om bij minder weer toch even buiten te zijn. De oppervlakte van de enorme tuin is ongeveer 12 bij 12 meter. Veel privacy en alle gelegenheid om te relaxen en te genieten van de mogelijkheden. Los van de garage zijn er nog twee extra schuren. Het dak van de garage is zeer recent vervangen.
Eerste verdieping:
De indeling voorziet in drie kamers en een prima formaat badkamer. Er zijn kleinere vaste kasten op de slaapkamers en op de overloop een diepe bergkast. De kamer aan de voorzijde heeft een airco. Complete badkamer met een inloopdouchehoek, toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping:
Vaste trap naar de zolderverdieping. Deze verdieping heeft een slaapkamer en een overloop met daarbij nog een zee aan opbergruimte. Beide ruimtes zijn vergroot door een dakkapel. Opstelling van de CV ketel.
Kom gerust kijken. Welkom.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 509.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.848
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 105 m²
- Overige inpandige ruimte
- 16 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 19 m²
- Externe bergruimte
- 21 m²
- Perceel
- 298 m²
- Inhoud
- 410 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Kadastrale gegevens
- MONTFOORT A 1069
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 298 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 144 m² (12,00 meter diep en 12,00 meter breed)
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Garage met carport
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda