Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/neuenhaus/huis-furstenstrae-6/43331438/
BlikvangerVrijstaand woonhuis met garage op een royaal perceel van 706 m²
Omschrijving
Vrijstaand wonen op een royale kavel met volop mogelijkheden!
In het gemoedelijke stadje Neuenhaus, net over de grens bij Denekamp en Ootmarsum, staat deze vrijstaande woning uit 1964 op een ruim perceel. Neuenhaus staat bekend om zijn rustige woonomgeving, goede voorzieningen en groene karakter. Een ideale plek voor wie de rust van Duitsland zoekt, maar toch dicht bij Nederland wil blijven. De omgeving biedt prachtige wandel- en fietsroutes langs de riviertjes de Dinkel en de Vechte en beschikt over diverse winkels, basisscholen, sportvoorzieningen en een gezellig centrum met horeca.
De woning beschikt over circa 114 m² woonoppervlakte en is degelijk gebouwd met een betonnen verdiepingsvloer, kunststof kozijnen en een geïsoleerde kap die is afgewerkt met gipsplaten. Daarnaast is de woning volledig onderkelderd en wordt de woning verwarmd middels een gasgestookte CV-ketel uit 2012. Met een garage van ongeveer 15 m² en een praktische berging van ca. 5 m² is er voldoende ruimte voor opslag en hobby’s. De woning en tuin vragen om modernisering, maar bieden daarmee een uitstekende kans om het geheel volledig naar eigen wens te vernieuwen en te verduurzamen.
Indeling
Kelder:
De woning is geheel onderkelderd. Vanuit de hal bereik je de kelder, die is ingedeeld met een hal, een provisieruimte en 3 gesloten bergingen met een daarin de opstelling van de C.V.-installatie.
Een van de functionele ruimtes beschikt over daglichttoetreding en is perfect te gebruiken als hobbyruimte.
Begane grond:
Via de entree kom je in de hal met toiletruimte, trapopgang naar de eerste verdieping en met toegang tot de kelder. Aan de rechterzijde bevindt zich een praktische berging- of kantoorruimte. De keukenruimte is momenteel leeg en biedt de mogelijkheid om geheel naar eigen smaak te worden ingericht. Aan de achterzijde van de woning bevinden zich de woonkamer en eetkamer, die in open verbinding met elkaar staan. Vanuit de eetkamer heb je via een deur directe toegang tot het zonneterras en de achtertuin.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot vier slaapkamers. De badkamer is voorzien van een douchecabine, wastafel, wandcloset, designradiator en een aansluiting voor de wasmachine.
Tweede verdieping:
Via een vlizotrap bereik je de volledig geïsoleerde bergzolder, ideaal als extra opslagruimte.
Buitenshuis:
De tuin rondom de woning is ruim opgezet en biedt volop mogelijkheden om een prachtige, groene buitenruimte te creëren met veel privacy. Een ideale plek voor tuinliefhebbers of gezinnen.
Bijzonderheden:
* Bouwjaar: 1964;
* Kaveloppervlakte: 706 m²;
* Woonoppervlakte: ca. 114 m²;
* Kelderruimten: ca. 60 m²;
* Inhoud: ca. 730 m³;
* Gelegen in Neuenhaus nabij de Nederlandse grens;
* Betonnen eerste verdiepingsvloer;
* Grotendeels kunststof kozijnen met dubbel glas;
* Grote tuin naar eigen smaak in te richten;
* Gasgestookte CV-ketel uit 2012;
* Energielabel/Energieausweis: H, Energiebedraf: 287,7 kWh/(m²·a);
* Kosten koper: 5,00% grunderwerbsteuer ( overdrachtsbelasting), de makelaarscourtage 3,3% en ca. 2,00% notariskosten;
* Aanvaarding in overleg.
Jouw makelaar voor dit object: Robert van der Kuil
Te bereiken onder telefoonnummer: +31(0)541 355 771
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 198.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 1.737
- Bouwjaar
- 1964
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 114 m²
- Overige inpandige ruimte
- 58 m²
- Externe bergruimte
- 20 m²
- Perceel
- 706 m²
- Inhoud
- 730 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en rookkanaal
- Cv-ketel
- Junkers (gas gestookt combiketel uit 2012)
Kadastrale gegevens
- NEUENHAUS 8 7/26
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 706 m²
- Achtertuin
- 2.300 m² (0,01 meter diep en 19,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda