Verkocht
van Schaeck Mathonsingel 536512 AJ NijmegenStadscentrum
€ 425.000 k.k.
- 100 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 1 augustus 2025
- Verkoopdatum
- 22 augustus 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Ruim hoekappartement met garagebox, twee balkons en vrij uitzicht in Nijmegen.
Direct naast het centrum van Nijmegen ligt dit ruime en lichte hoekappartement van ca. 100 m². De woning is praktisch ingedeeld, grondig verbouwd, goed onderhouden en beschikt over een eigen garage, twee balkons en een prachtig uitzicht.
Een comfortabele en complete woonplek op een toplocatie.
De indeling van het appartement is overzichtelijk en ruim opgezet. Vanuit de hal heb je toegang tot een toiletruimte, de badkamer met douche en wastafel, twee slaapkamers, en de woonkamer met aangrenzende keuken.
Zowel vanuit de woonkamer als vanuit beide slaapkamers stap je zo het balkon op. De inpandige berging en aparte garage bieden bovendien volop praktische bergruimte.
Woonkamer
De L-vormige woonkamer is opvallend licht mede doordat het appartement op de hoek ligt, heb je vanuit de woonkamer aan de voorzijde vrij uitzicht aan naar twee kanten. Dat zorgt niet alleen voor veel daglicht, maar ook voor een prettig gevoel van ruimte.
Keuken
De keuken vormt één geheel met de woonkamer, maar heeft een duidelijke eigen plek in de ruimte. Deze moderne, greeploze keuken is voorzien van inbouwapparatuur en biedt voldoende werk- en opbergruimte. De indeling zorgt voor een fijne verbinding tussen koken en wonen, zonder dat het één het ander overheerst.
Slaapkamers
Beide slaapkamers zijn ruim en geven direct toegang tot een balkon: één aan de achterzijde en één aan de voorzijde. Zo heb je altijd een fijne plek om buiten te zitten, ongeacht het moment van de dag.
De woning ligt aan een groene wandelpromenade die het Centraal Station verbindt met het Keizer Karelplein. Deze ligging is bijzonder gunstig: je wandelt zo de historische binnenstad van Nijmegen in, waar je keuze hebt uit een breed aanbod aan winkels, supermarkten, gezellige terrassen en uitstekende restaurants. Onder de promenade bevindt zich bovendien een ruim opgezette parkeergarage, ideaal voor je bezoek.
Bij het appartement hoort een eigen garage op het afgesloten achterterrein, bereikbaar via een elektrische poort.
Kortom: een royaal en licht appartement met prachtig uitzicht, veel privacy en eigen parkeergelegenheid, gelegen op een van de meest centrale en gewilde plekken van Nijmegen.
Algemene informatie
- Bouwjaar: 1950
- Woonoppervlakte: 100 m2
- Energielabel: C
- CV-ketel: Atag 2022
- VvE-bijdrage: € 302,- p/m
- Garagebox aanwezig
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 425.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.250
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 302,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1958
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 100 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 9 m²
- Inhoud
- 349 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Atag (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NIJMEGEN B 5336
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Garage
- Soort garage
- Garagebox
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 302,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.237x
Bekeken
28x
Bewaard
1-8-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




