Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/ochten/huis-prunusstraat-3/43330722/

Prunusstraat 34051 GP OchtenOchten
€ 1.075.000 k.k.
BlikvangerEnergiezuinige villa, 5 slaapkamers, dubbele garage, veel wooncomfort
Omschrijving
Tijdloze en energiezuinige villa met veel comfort
In het rustige Waaldorp Ochten, met de uiterwaarden van de Waal op loopafstand, staat deze indrukwekkende vrijstaande villa die in 2023 werd opgeleverd. Strak, tijdloos en met oog voor detail: de woning ademt het zelfvertrouwen van nieuwbouw die niet terugschrikt voor karakter. De royale oprit biedt ruimte voor meerdere voertuigen en bereidt de bezoeker voor op wat volgt, een huis dat zowel ruimtelijk als duurzaam tot in de puntjes is uitgedacht. Met een gebruiksoppervlakte van circa 201 m² en energielabel A+++ is dit geen doorsnee nieuwbouwwoning, maar een doordacht thuis voor wie comfort en rust hoog in het vaandel heeft.
Ruimte voor ontspanning
Binnen ontvouwt de woning zich als een lichtrijke opeenvolging van ruimtes. De woonkamer met openslaande deuren nodigt uit naar de tuin, terwijl de erker in de keuken in alle seizoenen voor een continue verbinding met buiten zorgt. Vijf slaapkamers, verdeeld over twee verdiepingen, bieden ruimte voor elk levensritme. Vloerverwarming én -koeling, een lucht/water-warmtepomp, 26 zonnepanelen, airconditioning en buitenverlichting, zijn via domotica eenvoudig te bedienen. Comfort dat zich aanpast aan de bewoners, niet andersom.
Rust aan de Waal
De tuin is een wereld op zich: fruitbomen, slingerende paden met Cortenstaal-accenten en een groene wadi aan de achterzijde die rust en privacy garandeert. De veranda met houtkachel is de plek voor avonden die je niet wil beëindigen. De dubbele, volledig geïsoleerde garage, met vloerverwarming en -koeling, pantry en laadpaal, biedt alle ruimte voor hobby, een kantoor of praktijk aan huis. Ochten ligt strategisch gunstig: de A15 en NS-station Kesteren zijn binnen enkele minuten bereikbaar, zonder dat de stilte van het dorp ook maar een moment wordt verstoord.
Download de brochure met foto's, uitgebreide beschrijving, plattegronden en maatvoering!
Unique buying reasons (UBR)
-Dubbele garage, geheel geïsoleerd en voorzien van pantry, vloerverwarming en -koeling, krachtstroom, laadpaal en bergzolder. Indien gewenst is hier ook prima een kantoor/praktijk aan huis van te maken. De oprit biedt ruimte aan meerdere auto’s.
-De woning is zeer compleet met o.a. vloerverwarming en -koeling, lucht/water-warmtepomp, 26 zonnepanelen, voorbereiding op een thuisbatterij, airconditioning, zonnescreens, rolluiken, beveiligingscamera’s en beregening. Alles domotica-bestuurbaar, via app. Tevens is de hele woning met scènes progammeerbaar voor de gebruikers.
-De tuin is fraai ingericht met fruitbomen, slingerende looppaden met Cortenstaal afgezet, tuinkas en fijne veranda met houtkachel.
-Aan de achterzijde grenst de tuin aan een wadi waardoor je hier extra veel groen hebt en de tuin veel vrijheid biedt.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.075.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.348
- Bouwjaar
- 2022
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 201 m²
- Overige inpandige ruimte
- 9 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 40 m²
- Perceel
- 641 m²
- Inhoud
- 748 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, domotica, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en rolluiken
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Mogelijkheid voor open haard, gehele vloerverwarming en warmtepomp
Kadastrale gegevens
- OCHTEN F 2650
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 609 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- OCHTEN F 1557G
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 32 m² (deelperceel)
- Achtertuin
- 168 m² (12,00 meter diep en 14,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur, vliering, elektra, verwarming en stromend water
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein en op eigen terrein
© 2001-2026 funda