Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/odijk/huis-ter-borch-1/44452331/

Omschrijving
Moderne en ruime hoekwoning met garage, oprit én brede achtertuin in het geliefde Odijk!
Aan de rand van Odijk, in het jonge en populaire buurtschap “Het Burgje”, ligt deze ruime en instapklare hoekwoning met eigen oprit, garage en een fraai aangelegde achtertuin met een gezellige en beschutte overkapping. Een heerlijk gezinshuis met veel licht, ruimte en een fijne praktische indeling.
De woning is gebouwd in 2022 en valt direct op door de fraaie architectuur met karakteristieke details zoals het mooie metselwerk, de roeden in de ramen en de klassieke uitstraling van de gevels. Binnen is de woning modern afgewerkt met grote vloertegels, vloerverwarming op alle woonlagen en een royale leefkeuken aan de achterzijde van de woning.
Door de hoekligging geniet je van extra privacy, veel lichtinval én een brede achtertuin. Dankzij de extra zijramen op alle verdiepingen voelt het huis opvallend licht aan. Aan de voorzijde kijk je vrij weg over het groen en de speeltuin, een heerlijke plek voor gezinnen met kinderen.
KENMERKEN
- Royale hoekwoning met eigen oprit en garage
- Brede achtertuin met overkapping voorzien van sedumdak
- Luxe leefkeuken aan de achterzijde
- Grote vloertegels
- Vloerverwarming op elke verdieping, waarbij elke kamer als aparte groep te bedienen is
- 4 ruime slaapkamers
- Velux dakvenster op zolderverdieping (geautomatiseerd via app en handmatig elektrisch bedienbaar.
- Extra zijramen zorgen voor veel lichtinval
- Energielabel A++ en 9 zonnepanelen
LOCATIE
Odijk ligt centraal in Nederland, midden in de groene Kromme Rijnstreek en op korte afstand van Utrecht. Het dorp combineert rust, ruimte en een gemoedelijke sfeer met alle dagelijkse voorzieningen dichtbij. In de directe omgeving vind je winkels, supermarkten, scholen, kinderopvang en sportvoorzieningen. Ook het Utrecht Science Park, station Bunnik en station Driebergen-Zeist zijn eenvoudig bereikbaar per fiets of auto. Dankzij de gunstige ligging nabij de A12, A27 en A28 ben je bovendien snel onderweg richting Utrecht, Amersfoort of Arnhem.
INDELING
Begane grond:
Via de ruime voortuin bereik je via de zijkant de entree van de woning. De hal geeft toegang tot de meterkast, het moderne toilet, voorraadkast en de woonkamer.
Aan de achterzijde bevindt zich de royale leefkeuken. De keuken beschikt over veel werk- en bergruimte en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven met warmhoudlade, koelkast, vriezer en koffieautomaat. Dankzij de ligging aan de tuin is dit een heerlijke plek om samen te koken en lang te tafelen.
De woonkamer aan de voorzijde met ramen tot aan de grond kijkt over je voortuin en schuin weg richting het groen en de speeltuin op steenworp afstand. De grote vloertegels zorgen samen met de vloerverwarming voor een rustige en moderne uitstraling.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie ruime slaapkamers. Aan de voorzijde geniet je vanuit de kamers van het vrije uitzicht over het groen en de speeltuin. De moderne badkamer is voorzien van een royale inloopdouche, ligbad, toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping:
Ruime open zolderverdieping met vloerverwarming en met veel mogelijkheden. Dankzij de geplaatste Velux dakvenster is dit een verrassend lichte verdieping geworden die ideaal te gebruiken is als slaapkamer, werkkamer of speelruimte. Hier bevinden zich tevens de technische ruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger en de opstelling van de cv-ketel.
TUIN
De achtertuin is dankzij de hoekligging opvallend breed en sfeervol aangelegd. Er is volop ruimte voor meerdere zitplekken en door de gunstige ligging vind je altijd wel een fijn plekje in de zon. In de tuin bevindt zich een gezellige overkapping met sedumdak een heerlijke plek om lange zomeravonden door te brengen. Daarnaast beschikt de woning over een ruime volledig betegelde garage met aansluitingen en afvoer voor water én een eigen oprit.
WAT VERKOPER ZEGT:
“Vanaf het eerste moment voelde dit huis als thuis. De ruimte, de lichtinval en de vrije bereikbaarheid van de tuin om het huis, maken het een ontzettend fijne plek om te wonen. We genieten dagelijks van de ruime keuken en de ruime tuin met overkapping. Ook de buurt is ideaal: rustig, kindvriendelijk en toch centraal gelegen. Kinderen spelen veilig buiten in de speeltuin voor de deur en tegelijkertijd ben je zó in Utrecht. Een heerlijke combinatie van rust, ruimte en comfort.”
GOED OM TE WETEN
- Bouwjaar 2022
- Energielabel A++
- 9 zonnepanelen aanwezig
- Vraagprijs
- € 850.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.629
- Bouwjaar
- 2022
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 151 m²
- Overige inpandige ruimte
- 19 m²
- Perceel
- 259 m²
- Inhoud
- 649 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en vloerverwarming
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Domotica, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ODIJK A 3550
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 259 m²
- Achtertuin
- 115 m² (12,15 meter diep en 9,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda