
Aert van Neslaan 6072341 HV OegstgeestZeeheldenbuurt
€ 365.000 k.k.
Omschrijving
Ben jij op zoek naar een instapklaar appartement met drie slaapkamers, een moderne keuken en een heerlijk balkon met vrij uitzicht? Kom dan zeker eens kijken aan de Aert van Neslaan 607 in het gezellige Oegstgeest!
Dit verzorgde appartement beschikt over een ruime en lichte woonkamer, een moderne keuken die in 2024 volledig is vernieuwd, drie goed bemeten slaapkamers en een zonnig balkon met een elektrisch zonnescherm. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen berging op de begane grond.
De ligging is bijzonder gunstig. Op korte afstand bevindt zich winkelcentrum Lange Voort, waar je terecht kunt voor diverse supermarkten, winkels en gezellige horecagelegenheden. Daarnaast woon je hier in een groene omgeving met waterpartijen en wandelmogelijkheden direct voor de deur. Het bruisende centrum van Leiden ligt op slechts enkele minuten fietsen en dankzij de uitstekende bereikbaarheid met het openbaar vervoer en de nabijgelegen uitvalswegen zijn steden als Den Haag, Amsterdam en Schiphol eenvoudig te bereiken.
Nieuwsgierig geworden? Neem dan snel contact met ons op voor een bezichtiging!
De indeling is als volgt:
Begane grond
Centrale entree met bellentableau, brievenbussen, liftinstallatie en trappenhuis. Hier bevindt zich tevens de privéberging.
Via de galerij bereik je de entree van het appartement. De ruime hal geeft toegang tot vrijwel alle vertrekken. Hier bevinden zich tevens de ruime kast en het separate toilet met fonteintje.
De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en biedt volop ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een royale eethoek. Vanuit de woonkamer stap je direct het balkon op, waar je kunt genieten van een vrij uitzicht. Dankzij het elektrische zonnescherm zit je hier ook op zonnige dagen heerlijk beschut.
De gesloten keuken is in 2024 volledig vernieuwd en heeft een moderne uitstraling. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en koelkast.
Het appartement beschikt over drie goed bemeten slaapkamers. Deze zijn stuk voor stuk uitstekend geschikt als slaapkamer, kinderkamer, werkkamer of hobbyruimte. De badkamer is voorzien van een douche en een wastafel.
Bijzonderheden
• Instapklaar appartement
• Moderne keuken, vernieuwd in 2024
• Drie goed bemeten slaapkamers
• Zonnig balkon met vrij uitzicht en elektrisch zonnescherm
• Centrale ligging nabij winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen
• VvE-bijdrage: € 287,99 per maand
• Voorschot stookkosten: vanaf € 50,00 per maand tot € 150,00 per maand. Keuze is aan eigenaar.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 365.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.294
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 287,99 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 85 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 270 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, lift, en TV kabel
- Gelegen op
- 6e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Blokverwarming
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- OEGSTGEEST C 6522
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 287,99 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda