
Omschrijving
In het mooie Oosterbeek-Hoog staat deze vrijstaande woning, gebouwd in het begin van de jaren ’70. Nu, na meer dan een halve eeuw, is dit huis toe aan een verbouwing en verduurzaming. Met een oprit, garage, vijf slaapkamers, een zonnige tuin en een balkon is er een goede basis om je droomhuis te creëren. Droom je van een open keuken met een eiland, een woonkamer in Japandi-stijl en een inloopkast? Bij dit huis is het allemaal mogelijk!
De bushalte en het treinstation zijn op loopafstand, wat een groot pluspunt is als je bijvoorbeeld in Arnhem werkt. Aan de westkant van Oosterbeek vind je prachtige bossen, sportverenigingen en de Zilverberg richting Doorwerth. Het centrum van Oosterbeek is, net als scholen, op fietsafstand. De ligging nabij de uiterwaarden van de Rijn en de Veluwe maken het wonen in Oosterbeek erg geliefd.
Indeling:
Begane grond:
De entree van deze woning is aan de voorzijde, te herkennen aan de luifel en de hardhouten deur. Achter deze deur is de ruime hal, met de meterkast en de toiletruimte. Ook de trappen naar de wijn-/provisiekelder en de eerste verdieping bevinden zich in de hal.
Oost, zuid en west. Vanaf deze drie kanten valt het licht en de zon in de woonkamer naar binnen. Een ander voordeel is het uitzicht op de tuin, met veel groen aan alle kanten. Aan de achterzijde is een deur naar de tuin en de open haard is behouden, net als de parketvloer. In het achterste deel hangt een airco-unit, die de woonkamer kan koelen en verwarmen.
Naast de woonkamer is de keuken, momenteel als dichte keuken met een gedateerde opstelling. Het is mogelijk om een open keuken te creëren, met genoeg plek voor een grote opstelling met een eiland. De huidige keuken heeft een ingebouwde gaskookplaat, afzuigkap en een oven.
Eerste verdieping:
Niet alleen de begane grond, maar ook de eerste verdieping heeft een fijne indeling. Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers en de verrassend ruime badkamer te bereiken. De twee grootste slaapkamers hebben een deur naar het balkon en de derde slaapkamer is geschikt als kinderkamer, werkkamer of kleedruimte.
De badkamer, met een groot raam in de voorgevel, is ingedeeld met een ligbad, een aparte douche, een toilet en een wastafel. Zowel het sanitair als het tegelwerk is nog origineel uit de jaren ’70.
Tweede verdieping:
Het raam en de dakkapel zorgen voor veel extra ruimte op de overloop waar een wastafel is geplaatst. Verder zijn er twee slaapkamers op deze verdieping, waarmee het totaal op vijf komt. Zo heeft deze woning meer dan genoeg ruimte voor een gezin én om vanuit huis te werken.
Garage en berging:
Naast de woning, aan het einde van de oprit, staat een garage met berging. De garage heeft een elektrisch bedienbare kantelpoort naar de oprit, een raam aan de tuinkant en een doorgang naar de berging. Twee superhandige ruimtes voor opslag en hobby!
Tuin en balkon:
Deze vrijstaande woning wordt omringd door een fijne tuin, aan de voorzijde op het oosten en aan de achterzijde op het westen. Tussen de woning en de garage is een afsluitbare achterom en ook aan de andere kant is een doorgang naar de achtertuin. De achtertuin, met vijver, biedt zon vanaf de middag. Dit geldt ook voor het balkon op de eerste verdieping, aan de zuid- en de westkant van de woning.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1971;
- Inhoud: 562 m³;
- Perceeloppervlakte: n.v.t.;
- Woonoppervlakte: 131 m²;
- Overige inpandige ruimte: 11 m²;
- Gebouwgebonden buitenruimte: 20 m²;
- Externe bergruimte: 22 m²;
- Parkeergelegenheid op eigen terrein (garage en oprit);
- Open haard en een airco-unit (koelen/verwarmen) in de woonkamer;
- Vijf slaapkamers, waarvan twee op de bovenste verdieping;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Vaillant);
- Energielabel …
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 685.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.229
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1971
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 131 m²
- Overige inpandige ruimte
- 11 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 19 m²
- Externe bergruimte
- 22 m²
- Perceel
- 263 m²
- Inhoud
- 501 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Airconditioning, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, mogelijkheid voor open haard en open haard
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vailliant (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- OOSTERBEEK C 4822
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 263 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk
- Tuin
- Tuin rondom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur en elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda