
Omschrijving
Op korte afstand van het gezellige centrum van Ouddorp mogen wij u dit verrassend ruime en speels ingedeelde appartement aanbieden. Verdeeld over twee woonlagen beschikt deze woning over twee slaapkamers, een royale badkamer en een woonkamer met aangrenzende ruime keuken. Een verrassend fijne plek voor wie comfortabel wil wonen op een centrale locatie, met alle voorzieningen van Ouddorp binnen handbereik.
Indeling
De entree van het appartement is bereikbaar via de buitentrap en het dakterras met ligging op het zuiden. Eenmaal binnen komt u in de hal, waar zich de aansluiting voor de wasmachine bevindt. Vanuit de hal is tevens via een vlizotrap de begaanbare bergzolder bereikbaar, ideaal voor het opbergen van spullen die u niet dagelijks nodig heeft.
Vanuit de hal komt u in de woonkamer met aangrenzende keuken. De woonkamer vormt het centrale hart van de woning en beschikt over een fraaie hoge nok, wat zorgt voor een ruimtelijke beleving. De woonkamer biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek en eettafel. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en heeft veel lichtinval dankzij het raam boven het werkblad.
Vanuit de woonkamer bereikt u de verrassend ruime badkamer. Deze is compleet uitgevoerd met een toilet, separate douchecabine, ligbad en wastafel. Een praktische combinatie voor zowel een snelle douche als een ontspannen bad. Op deze woonlaag bevindt zich tevens de eerste ruime slaapkamer, waar u heerlijk kunt ontwaken in de ochtendzon met de ramen open.
Eerste verdieping
Via de trap vanuit de woonkamer bereikt u de tweede woonlaag. Hier zorgt de speelse vide voor een bijzonder ruimtelijk effect en een leuke verbinding met de woonkamer. Vanaf de overloop/vide is de tweede slaapkamer bereikbaar. De slaapkamer is voorzien van 2 ramen, waaronder een dakraam.
Bijzonderheden
Een aantrekkelijke mogelijkheid voor starters, maar zeker ook voor wie op zoek is naar een compact en karaktervol appartement in het gezellige Ouddorp.
- Twee slaapkamers
- Complete badkamer
- Dakterras
- Ruime keuken
De ligging nabij het centrum maakt dit appartement bijzonder aantrekkelijk. Vanuit hier zijn de dagelijkse voorzieningen, winkels, restaurants en terrassen van Ouddorp gemakkelijk bereikbaar. Tegelijkertijd bevindt u zich op korte afstand van de prachtige natuur, duinen en stranden waarvoor Ouddorp zo geliefd is.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 292.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.132
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1970
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 57 m²
- Inhoud
- 185 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Nee
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
© 2001-2026 funda