Verkocht
- 145 m²wonen
- 225 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 25 november 2025
- Verkoopdatum
- 10 december 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Wij hebben het genoegen u dit Italiaans herenhuis met ruime aanpandige garage en royale oprit aan te bieden. Deze riante twee-onder-één kapwoning dateert van het bouwjaar 1998 en is gelegen aan een rustige straat, op een mooie locatie in de woonwijk Albano, op een perceel van 225 m². In de tuin is er sprake van veel privacy en aan de voorzijde valt er te genieten van een vrij uitzicht over het straatbeeld met achterliggend groen. Tevens is er voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving aanwezig.
Oudenbosch staat bekend als een dorp met een uitstekend voorzieningenniveau. Diverse faciliteiten en voorzieningen, zoals o.a. winkels, onderwijs, verscheidene verenigingen en openbaar vervoer zijn in de nabijheid gesitueerd. Ook staat Oudenbosch bekend om de imponerende Basiliek en de prachtige jachthaven in het centrum. Verder is de locatie gunstig gelegen ten opzichte van Roosendaal (10 min.), Breda (25 min.), Rotterdam (30 min.) en Antwerpen (35 min.).
Indeling
Begane grond
Entree
Via de ruime entree, waarin zich de meterkast en geheel betegeld toilet met fonteintje bevinden, is er toegang tot de woonkamer. De entree is voorzien van een parketvloer, spuitwerkwanden en een spuitwerkplafond.
Woonkamer
In de royale L-vormige woonkamer is er sprake van veel lichtinval. De woonkamer is aan de voorzijde van een fraaie erker voorzien en de afwerking bestaat uit een parketvloer, behangwanden en een spuitwerkplafond. Tevens is er een sfeervolle haardpartij met gashaard in de woonkamer gesitueerd. Vanuit de woonkamer valt er van een vrij uitzicht over het straatbeeld alsmede de achtertuin te genieten en is er toegang tot de keuken.
Keuken
De open keuken met een in een hoekopgestelde keukeninrichting is van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, een 4-pits gasstel met afzuigkap en vaatwasser voorzien. Het keukenblok is met een houten blad bedekt en de achterwand is betegeld. Verder loopt de afwerking van de woonkamer door tot in de keuken.
Bijkeuken
Aangrenzend aan de keuken is de bijkeuken gesitueerd. In deze ruime en praktische bijkeuken bevinden zich de aansluitingen t.b.v. het wasapparatuur. De bijkeuken is voorzien van een tegelvloer en verwarming. Vanuit de bijkeuken is er toegang tot de garage en de tuin.
Aanpandige garage
De ruime aanpandige garage is voorzien van een betonvloer, elektra en een kanteldeur. Voor deze garage is een royale oprit gesitueerd, welke voor meerdere auto’s plaats verschaft.
Eerste verdieping
Vanaf de hardhouten trap in de entree is de overloop van de eerste verdieping bereikbaar. Deze verdieping is opgesplitst in een overloop, 3 slaapkamers en de badkamer. De overloop is voorzien van een vinylvloer, spuitwerkwanden en een spuitwerkplafond.
Slaapkamers
Alle slaapkamers zijn volwaardig qua afmeting te noemen. De hoofdslaapkamer is hierbij aan de voorzijde gesitueerd en de overige 2 slaapkamers aan de achterzijde. De afwerking bestaat voornamelijk uit vinyl-/vloerbedekkingvloeren, spuitwerkwanden en spuitwerkplafonds.
Badkamer
De comfortabele badkamer is praktisch uitgerust. De inrichting bestaat uit een ligbad, douche, toilet en 2 wastafels. Verder is de badkamer geheel betegeld.
Tweede verdieping
Middels een vaste trapopgang is de tweede verdieping te bereiken. Deze verdieping is verdeeld in een voorzolder en een slaapkamer. Op de voorzolder staan de CV ketel en mechanische ventilatie unit opgesteld.
Slaapkamer
De slaapkamer is voorzien van vloerbedekking en een dakraam.
Tuin
De privacy volle achtertuin is op het oosten gesitueerd. De aanleg bestaat uit sierbestrating, terras en diverse beplanting.
Deze informatie is geheel vrijblijvend, uitsluitend bestemd voor geadresseerde en niet bedoeld als een aanbod. Ten aanzien van de juistheid kan door Wijk-Regio Makelaardij B.V. geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend in de ruimste zin des woords. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 489.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.372
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1998
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 145 m²
- Overige inpandige ruimte
- 16 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Perceel
- 225 m²
- Inhoud
- 573 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- OUDENBOSCH B 4550
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 225 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
4.252x
Bekeken
44x
Bewaard
25-11-2025
Op Funda
Buurt

Albano
Oudenbosch- Inwoners
- 2.070
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.786
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.