Omschrijving
Keurig afgewerkt appartement met een woonoppervlak van circa 60m2 op de 7e woonlaag met airconditioning, een elektrisch bedienbaar rolluik, dubbel glas en een weids uitzicht.
Dit voormalig 3-kamer-appartement heeft een vergrote woonkamer en beschikt over een balkon op het westen met een weids uitzicht over Papendrecht.
Het appartement heeft een ruime woonkamer van 28m2 door het samenvoegen van de oorspronkelijke woonkamer en een naastgelegen slaapkamer aan de balkonzijde van het appartement. Aan de galerijzijde bevinden zich de keuken met aansluitend de badkamer en een ruime slaapkamer.
Begane grond – Entree complex
Het appartementencomplex is gebouwd in 1965 en is voorzien van een nette, afgesloten centrale hal met huismeester, postbussen, een intercominstallatie, trappenhuis en liften.
Het appartement heeft een berging op de begane grond en is gelegen aan het Vijverpark op gunstige afstand van uitvalswegen en openbaar vervoer. Het centrum van Papendrecht, scholen, sportfaciliteiten, een kinderboerderij en speeltuinen zijn allen in de directe omgeving aanwezig.
7e verdieping – Entree appartement
Het appartement heeft een voorportaal met meterkast en toegang tot de hal/gang. Vanuit deze hal/gang zijn alle vertrekken van de woning te bereiken. Het appartement heeft een doorlopende laminaatvloer en lichte wandafwerking met structuurverf.
Woonkamer
De vergrote woonkamer is 28m2 en biedt voldoende ruimte voor diverse meubelopstellingen en is afgewerkt met een laminaatvloer, lichte wandafwerking en een airconditioning (Mitsubishi, 2013).
De woonkamer is vergroot door het samenvoegen van de oorspronkelijke woonkamer en een naastgelegen slaapkamer. Dit is eventueel eenvoudig weer te splitsen in twee afzonderlijke ruimtes om een extra slaapkamer te creëren.
Vanuit de woonkamer is het aangrenzende balkon bereikbaar.
Balkon
Het balkon is bereikbaar vanuit de woonkamer en is gesitueerd op het westen. Het balkon is circa 5m2 en biedt uitzicht op de Vrijheer van Eslaan. Tevens is hier de buitenunit van de airconditioning geplaatst.
Keuken
De keuken van 3,02m x 2,05m bevindt zich aan de galerijzijde van de woning. De keuken staat in open verbinding met de hal/gang en is voorzien van een eenvoudig, doch nette inbouwkeuken in U-vorm en is afgewerkt in een lichte kleurstelling. Diverse onder- en bovenkasten bieden de keuken voldoende bergruimte.
De apparatuur in de keuken omvat een keramische kookplaat, een rvs-afzuigkap en een opstelplaats voor de wasmachine.
Slaapkamer
De slaapkamer is circa 12m2 (4,48m x 2,70m). Deze slaapkamer bevindt zich aan de galerijzijde van de woning en is afgewerkt met een laminaatvloer en structuurverf op de wanden. De slaapkamer beschikt over een elektrisch bedienbaar rolluik met afstandsbediening en een riante schuifkastenwand.
Badkamer
De toiletruimte en badkamer zijn samengevoegd tot één praktische ruimte van 2,05m x 1,82m.
De badkamer is betegeld in een wit met zwart gecombineerde kleurstelling en uitgerust met een douchecabine, een wastafelmeubel en een duoblok toilet.
Berging
Het appartement heeft een berging op de begane grond. Deze berging is 2,95m x 1,20m en is uitgerust met elektra.
Parkeren
In de omgeving van het appartementencomplex is voldoende (gratis) parkeergelegenheid aanwezig.
Vereniging van Eigenaren
De servicekosten van de woning bedragen € 282,88 per maand.
De servicekosten omvatten onder andere reservering voor onderhoud, elektra algemene ruimten, verzekering, waterverbruik, etc. De Vereniging van Eigenaren is actief en financieel gezond.
De Vereniging van Eigenaren heeft mogelijk plannen voor verbouw/uitbreiding van het appartementencomplex. Meer informatie kunt u vinden op de website:
Het appartement is uitgerust met blokverwarming. Het voorschot voor de stookkosten bedraagt € 33,00 per maand. Een geiser zorgt voor direct warm water. Deze geiser is in eigendom.
Energielabel
Het appartement beschikt over energielabel D.
Bijzondere clausules
- Ouderdomsclausule wordt opgenomen in de koopovereenkomst (de woning is ouder dan 20 jaar wat betekent dat de bouweisen en materiaalgebruik anders zijn dan de huidige nieuwbouwnormen).
- Asbestclausule wordt opgenomen in de koopovereenkomst (standaard bepaling bij woningen gebouwd voor 1994; Het is de verkoper niet bekend dat zich asbestverdachte materialen in de woning bevinden, maar er kunnen gezien de bouwperiode alsnog asbesthoudende stoffen aanwezig zijn).
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 220.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.667
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 282,88 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 60 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 180 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Airconditioning, lift, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en TV kabel
- Gelegen op
- 7e woonlaag
Kadastrale gegevens
- PAPENDRECHT B 3841
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 282,88 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda