Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/purmerend/huis-drontermeer-92/44406645/

BlikvangerRuime hoekwoning, tuin op het zuidwesten met een geïsoleerde ruimte!
Omschrijving
Fijn wonen in een ruime hoekwoning met tuin op het zuidwesten! Welkom aan Drontermeer 92 te Purmerend.
Ben jij op zoek naar een ruime hoekwoning met 100 m² woongenot, 3 slaapkamers (mogelijkheid tot het maken van een 4e slaapkamer) en een zonnige tuin waar je volop van het buitenleven geniet? Dan is Drontermeer 92 in Purmerend zeker het bekijken waard. Deze woning heeft energielabel A, 8 zonnepanelen, een laadpaal en biedt verrassend veel praktische ruimte. Extra bijzonder is de volledig geïsoleerde kunststof ruimte in de achtertuin, voorzien van vloerverwarming. Een fijne plek voor hobby, werk, opslag of gewoon net dat beetje extra leefruimte.
De woning is gelegen in de Purmer Zuid, een groene en kindvriendelijke woonwijk met veel voorzieningen in de buurt. Scholen, kinderopvang, speelplekken en sportfaciliteiten zijn goed bereikbaar, net als winkels voor de dagelijkse boodschappen. Ook voor een wandeling of fietstocht zit je hier prettig, want de wijk is ruim opgezet en biedt volop groen in de omgeving. Met de auto zit je snel op de uitvalswegen richting onder andere Amsterdam, Hoorn en Zaandam. Ook het openbaar vervoer is goed bereikbaar, waardoor je hier rustig woont en toch makkelijk onderweg bent.
Drontermeer 92 is een hoekwoning uit 1988 en is volledig geïsoleerd. Dankzij energielabel A, 8 zonnepanelen en de aanwezige laadpaal is de woning klaar voor comfortabel wonen met oog voor energieverbruik. De woonkamer heeft een plavuizen vloer, een gestuukt plafond en een sfeervolle cinewall. Aan de achterzijde zorgt de kunststof schuifpui voor een fijne verbinding met de tuin. De keuken is gewrapped en voorzien van een (losse) koelkast, vaatwasser, inductiekookplaat en afzuigkap. De badkamer beschikt over een ligbad, inloopdouche en wastafelmeubel. In de zonnige achtertuin op het zuidwesten vind je een overkapping, sauna, berging en de ruime geïsoleerde kunststof ruimte met vloerverwarming. Aan de zijkant van de woning is bovendien nog een ruime berging aanwezig. De woning is verzorgd, praktisch ingedeeld en biedt volop mogelijkheden om de indeling naar eigen wens te gebruiken.
Je komt binnen in de hal met toegang tot het toilet en de woonkamer. De woonkamer is ruim en licht, met de plavuizen vloer als praktische basis en de cinewall als sfeervol middelpunt. Door de kunststof schuifpui loop je direct de achtertuin in. De keuken sluit goed aan op de leefruimte en is voorzien van de benodigde inbouwapparatuur. De tuin op het zuidwesten is een fijne plek voor lange zomerdagen, met ruimte om te zitten, te ontspannen onder de overkapping of gebruik te maken van de sauna. De extra berging van maar liefst tien meter aan de zijkant van de woning maakt deze woning ook bijzonder praktisch voor fietsen, gereedschap, opslag of hobby’s.
Op de eerste verdieping zijn op dit moment 2 slaapkamers aanwezig voorzien van inbouwkasten/ ruime kledingkasten. Oorspronkelijk waren dit er 3, waardoor er ook mogelijkheden zijn om de indeling weer aan te passen. De slaapkamer aan de achterzijde heeft een vernieuwde laminaatvloer en aan één zijde een nieuw dakraam. Aan de voorzijde is een slaapkamer waar nu de wasmachine en droger staan. Deze aansluitingen kunnen ook op de tweede verdieping worden gebruikt, waardoor deze ruimte weer anders in te richten is. De airco zorgt op deze verdieping voor extra comfort. De badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, inloopdouche en wastafelmeubel.
Op de tweede verdieping vind je een extra slaapkamer. Deze ruimte is goed te gebruiken als derde of vierde slaapkamer, werkplek of logeerkamer. De aansluitingen voor wasmachine en droger zijn hier al aanwezig, waardoor je de indeling flexibel kunt aanpassen aan jouw woonwensen. De aanwezige vliering biedt voldoende ruimte om al je spullen op te bergen.
Voor de indeling van de woning verwijzen wij je graag naar de plattegronden.
Wil jij deze woning met eigen ogen bekijken? Maak dan snel een afspraak met Van Overbeek Makelaars om een bezichtiging in te plannen. Dan laten wij deze woning jou met veel plezier zien tijdens een uitgebreide rondleiding.
Bijzonderheden:
• Oplevering in overleg
• Notariskeuze koper, echter dient deze in Purmerend gevestigd te zijn
• Ruime hoekwoning met 100 m² woongenot
• 3 slaapkamers, met mogelijkheid voor een andere indeling
• Energielabel A
• 8 zonnepanelen aanwezig
• Laadpaal aanwezig
• Zonnige tuin op het zuidwesten met overkapping, jacuzzi en sauna
• Volledig geïsoleerde kunststof ruimte met vloerverwarming in de achtertuin
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 469.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.690
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1988
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 100 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 21 m²
- Perceel
- 165 m²
- Inhoud
- 353 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- PURMEREND H 3972
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 165 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 72 m² (12,00 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaand kunststof
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda