Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/putten/huis-roggestraat-85/89798181/

BlikvangerInstapklare tweekapper met garage en oprit in kindvriendelijke wijk!
Omschrijving
Instapklare twee-onder-één-kapwoning met garage en oprit in kindvriendelijke wijk!
In een kindvriendelijke en vooral zeer centraal gelegen woonwijk treffen we deze keurig onderhouden twee-onder-één-kapwoning met aangebouwde garage en oprit met veel parkeergelegenheid. Uitermate goed verzorgd en per direct instapklaar zijn hier eigenlijk understatements. Dit is een woning waar u direct kunt wonen op de dag van de verhuizing. Geen grote verbouwingen, alleen personaliseren met uw eigen kleuren en spulletjes. Heerlijk!
Deze instapklare tweekapper is gelegen aan de Roggestraat 85. Deze rustige plek is uitsluitend toegankelijk voor bestemmingsverkeer en ook nog eens gelegen nabij alle wenselijke voorzieningen. Voor de basisschool loopt u simpelweg de Roggestraat uit en de dagelijkse boodschappen haalt u bij de supermarkt op de hoek van de Van Geenstraat (letterlijk 5 minuutjes lopen!). De woning combineert een eigentijdse uitstraling met praktische leefruimte(s). Dankzij de doordachte indeling en het lichte interieur/afwerking voelt elke ruimte ruim en uitnodigend aan. De erker aan de voorzijde – die hadden we natuurlijk al gezien – geeft de woning aan de buitenkant echt body maar aan de binnenzijde ook fijne extra leefruimte. De aangebouwde garage is ook een unieke blikvanger. De garage is extra ruim en biedt legio mogelijkheden qua gebruik. U bergt hier met gemak allerlei spullen op, parkeert de auto vorstvrij/droog en kunt alle fietsen kwijt. Maar, deze vierkante meters zijn ook te gebruiken als kantoor of praktijk aan huis of zelfs het uitbreiden van de woning met een woonprogramma op de begane grond! Tijdens de bezichtiging nemen wij graag alle opties met u door!
Nieuwsgierig geworden naar alle details? Wij vertellen u graag meer:
Indeling van deze frisse en moderne tweekapper:
Aan ruimte voor het parkeren van de auto zeker geen gebrek. U heeft de mogelijkheid om eenvoudig meerdere auto’s op eigen terrein te parkeren. En, u houdt ook nog ruimte over om gemakkelijk met de fiets nog ‘’naar achteren’’ te gaan.
De entree-/hal biedt toegang naar de woonkamer, de trapopgang naar boven, een keurige toiletruimte met fonteintje, en de meterkast. Wat een fijne leefruimte! De strakke en moderne afwerking van wanden, vloeren en plafonds gecombineerd met de rustige basiskleurstelling en lichtinval zijn de ingrediënten voor een optimaal wooncomfort. De woonkamer is voorzien van een airco die zowel kan koelen als verwarmen. Nog een extra streep onder de duurzaamheid en het comfort!
Bij binnenkomst zal direct de grote mate van lichtinval opvallen. U ziet die de zonnestralen binnen ook op de foto’s! De erker is een leuke plek om een luie stoel te plaatsen en heerlijk weg te zakken met een goed boek.
De keuken is gericht naar de tuin en – uiteraard vanzelfsprekend in deze woning – keurig uitgevoerd en voorzien van alle wenselijke inbouwapparatuur. Wederom een fijne lichte kleurstelling die helemaal opgaat in de rest van het interieur. De doorloop naar de bijkeuken (met vaste kastenwand) is natuurlijk heel praktisch en ideaal. Daarnaast komt u vanuit de bijkeuken ook gemakkelijk in de garage. Dit is de -dagelijkse-gang-van-zaken-loop waar u eenvoudig jassen/tassen/schoenen opbergt en eenvoudig achterom loopt. De fietsen en allerlei andere spullen bergt u op in de garage. Zo houdt u de woonruimte opgeruimd en netjes! Onderschat dus nooit het praktische gemak van een bijkeuken en garage. Echte musthaves!
Eerste en tweede verdieping
Overloop met vaste trapopgang naar boven. In de zijgevel is nog een extra zijraam aanwezig waardoor ook hier de ruimtes weer uitzonderlijk licht zijn. De hoofdslaapkamer is gesitueerd aan de voorzijde van de woning. Boven treft u uiteraard hetzelfde afwerkingsniveau; strak en modern! In de frisse en lichte badkamer wordt het geen probleem om de vroege ochtend te beginnen. Ook deze ruimte ademt eenheid en rust. De badkamer is voorzien van een douche, ligbad, badkamermeubel en tweede toilet. De warme handdoeken zijn gegarandeerd door de design radiator. De tweede en derde slaapkamer zijn ook van prima formaat. Elke kamer heeft zijn eigen rustige kleurstelling.
Op de voorzolder zijn bij de knieschotten schuifkasten gecreëerd t.b.v. het opbergen van spullen. De vierde kamer is momenteel in gebruik als werkkamer en voorzien van twee dakramen. Eventueel is het door het aanbrengen van een dakkapel een mogelijkheid om nog meer ruimte te realiseren.
Vertoeven in de tuin
Ontspannen in de tuin wordt zeker genieten. Want wat zit u hier heerlijk vrij en geniet bovendien van veel privacy. De tuin is keurig aangelegd met een afwisseling van terrassen en borders met beplanting. Sowieso heeft u geen inkijk van achterburen en door de diverse plekjes heeft u gedurende de dag de keuze waar u gaat zitten. Draai lekker met de zon mee bijvoorbeeld. Het perceel is gelegen op het zuiden dus er is altijd wel een plekje in de zon te vinden. Schaduwzoekers kunnen ook ontspannen in de tuin, het elektrische zonnescherm staat gewoon tot uw beschikking. Tijdens de bezichtiging ploffen we zeker even neer op de twee witte stoelen op de vlonder. Dan heeft u sowieso goed uitzicht op de zonnepanelen, airco-installaties en de keurige frisse uitstraling die de woning te bieden heeft.
De feiten van de Roggestraat 85 op een rij:
- Keurig onderhouden twee-onder-één-kapwoning met garage en oprit;
- Geheel gelegen op een aantrekkelijke en vooral centrale locatie in kindvriendelijke woonwijk;
- Frisse en moderne uitstraling welke de woning een geheel eigentijds karakter geven;
- Zonder grote klussen direct te betrekken;
- Airco’s aanwezig in de woonkamer en op de overloop;
- Voorzien van drie slaapkamers op de eerste verdieping en een extra slaap-/werkkamer op de tweede verdieping;
- Strakke afwerking van wanden, vloeren en plafonds;
- Praktische doorloop vanuit de garage naar bijkeuken en door naar de leefruimtes;
- Heerlijk zonnige tuin die bijzonder fraai is aangelegd;
- Mogelijkheid voor het laden van elektrische auto (3 fase aansluiting aanwezig);
- Woonoppervlakte 117 vierkante meter;
- Perceeloppervlakte 318 vierkante meter;
- Kadastraal bekend gemeente Putten, sectie N, de nummers 2257 en 4713;
Op en top verzorgd en klaar om uw woonwensen waar te maken. De Roggestraat 85 is klaar voor bezichtigingen! We verwelkomen u graag in deze prachtige woning!
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 639.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.462
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1988
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 117 m²
- Overige inpandige ruimte
- 28 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Perceel
- 318 m²
- Inhoud
- 502 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Proline (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- PUTTEN N 2257
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 268 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- PUTTEN N 4713
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 50 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 160 m² (11,00 meter diep en 14,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda