Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/roelofarendsveen/huis-jade-10/44451775/

Omschrijving
Nieuw in ons aanbod is deze instapklare en energieneutrale hoekwoning aan de Jade in Roelofarendsveen. Deze fijne woning ligt in de jonge, kindvriendelijke woonwijk met een speeltuintje voor de deur, is voorzien van een zonnige tuin op het zuidwesten en biedt je alle comfort van nu: volledig geïsoleerd, gasloos, voorzien van warmtepomp en WTW-installatie én 8 zonnepanelen, wat resulteert in energielabel A+++.
In een wijk vol edelstenen steelt deze Jade de show! Kom je snel kijken? Misschien is dit binnenkort wel jouw nieuwe thuis.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 2022
- Huidige woonoppervlakte ca. 99 m², na plaatsing dakramen tweede verdieping ca. 132 m²
- Inhoud 468 m³
- 4 slaapkamers
- Tuin gelegen op het zuidwesten
- Voorzien van houten kozijnen met HR++ beglazing
- Volledig geïsoleerd
- Voorzien van warmtepomp die tevens koelt met WTW en volledige vloerverwarming
- Voorzien van boiler + extra boiler in de keuken voor direct heet water
- Voorzien van 8 zonnepanelen
- Energielabel A+++
- Aanvaarding in overleg
Indeling
Begane grond
Entree, hal met garderobe, meterkast, toegang tot het toilet, trap naar de eerste verdieping en deur naar de woonkamer. Het toilet is betegeld met antracietkleurige en witte tegels en uiteraard voorzien van een fonteintje.
De tuingerichte woonkamer heeft een fijne lichtinval door de grote raampartij met openslaande deuren aan de achterzijde van de woning. Er is een gezellige, royale zithoek en een fijne eethoek gecreëerd, die doorloopt in de keuken. De U-vormige keuken is uitgevoerd met witte kasten, een donker werkblad en sfeervolle blauwe tegels op de wanden. Je treft hier diverse inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven, koelvriescombinatie en een extra boiler: de keuken is van alle gemakken voorzien!
De begane grond is voorzien van een lichte pvc-vloer met vloerverwarming.
Eerste verdieping
Op deze verdieping tref je drie fijne slaapkamers en de badkamer. De master bedroom bevindt zich aan de achterzijde van de woning, is circa 14 m² groot en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en ruime kledingkast. De overige twee slaapkamer zijn circa 8 en 11 m² groot.
De badkamer is een nette en sfeervolle ruimte; volledig betegeld met antracietkleurige, beige en blauwe tegels en voorzien van een breed wastafelmeubel, ligbad, toilet en inloopdouche met regen- en handdouche.
De eerste verdieping (m.u.v. de badkamer) is voorzien van een nette laminaatvloer met vloerverwarming.
Tweede verdieping/zolder
Via de trap kom je op de tweede verdieping: een royale ruimte van circa 33 m² met talloze mogelijkheden. Creëer twee extra slaapkamers, een logeerkamer of sportruimte; alles kan! Officieel telt deze verdieping nu niet mee als woonoppervlakte volgens de NEN2580-norm, omdat er nog geen dakraam aanwezig is. Maar plaats je er eentje, dan groeit het woonoppervlak naar zo’n 132 m² – een mooie kans dus.
In het midden van de verdieping is een aparte ruimte (ca. 5 m²) voor de technische installaties en de aansluitingen van de wasmachine en droger.
De tweede verdieping is voorzien van een vinyl vloer met vloerverwarming.
Tuin
De tuin is de kers op de taart bij deze leuke eengezinswoning; gelegen op het zuidwesten en mede dankzij het zijpad is de tuin heerlijk ruim. De tuin is voorzien van een achterom, gazon, sierbestrating, groen en 2 terrassen zodat je meerdere zitjes kwijt kunt. Optimaal genieten dus! Tevens bevinden er zich 2 extra heipalen in de grond onder het terras, om bijvoorbeeld een vlonder of serre te realiseren.
Daarnaast is er een houten berging van circa 6 m² aanwezig, ideaal om je fietsen te stallen of tuinspullen in op te bergen.
Ligging & omgeving
De woning is gelegen in de jonge ‘Edelstenenwijk’ in Roelofarendsveen. Een fraaie, kindvriendelijke locatie met veel faciliteiten voor kinderen, waarvan zelfs een speeltuin tegenover de woning. Roelofarendsveen biedt, samen met Oude Wetering, goede voorzieningen op gebied van sport, onderwijs en gezondheidszorg. Op het Noord- en Zuidplein in Roelofarendsveen en aan de Meerkreuk in Oude Wetering vind je diverse supermarkten, verswinkels, speciaalzaken en enkele landelijke ketens. Uitgebreider shoppen? Dan liggen Leiderdorp, Leiden en Hoofddorp bijvoorbeeld op ca. 15 minuten rijden.
Bereikbaarheid
Jade 10 is zeer centraal in de Randstad gelegen en beschikt in de nabijheid over uitstekende ontsluitingen op de rijkswegen A4 en A44. Via deze wegen zijn de steden Amsterdam en Den Haag, maar ook de kustplaatsen binnen 30 minuten bereikbaar. In 10 á 15 minuten sta je op luchthaven Schiphol. De bushalte is gelegen langs de Alkemadelaan en geeft goede verbindingen richting Leiden en Schiphol.
Is je interesse gewekt? Laat het ons weten via een belletje, mailtje of WhatsApp berichtje en we plannen graag een bezichtiging met je in.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 692.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.246
- Bouwjaar
- 2022
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 132 m²
- Overige inpandige ruimte
- 33 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 168 m²
- Inhoud
- 468 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Kadastrale gegevens
- ALKEMADE K 4498
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 168 m²
- Achtertuin
- 74 m² (7,84 meter diep en 9,47 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
© 2001-2026 funda