Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/rosmalen/huis-emeraldpad-58/43344404/

BlikvangerWonen met ruimte, luxe en gezelligheid met fraaie achtertuin met bar!
Omschrijving
Wonen op een plek waar ruimte, luxe en gezelligheid moeiteloos samenkomen? Deze stijlvolle twee-onder-een-kapwoning in de geliefde wijk De Groote Wielen heeft alles in huis voor jarenlang woonplezier. Met maar liefst 184 m² woonoppervlak, vijf volwaardige slaapkamers en een moderne afwerking voelt dit huis direct als thuiskomen. De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en vormt samen met de sfeervolle open haard een fijne plek om samen te komen. Dankzij vloerverwarming op de begane grond, energielabel A+ en 14 zonnepanelen woon je hier bovendien bijzonder comfortabel én energiezuinig.
Aan de achterzijde ligt de luxe keuken uit 2023 met een groot kookeiland, wijnklimaatkast, hoogwaardige inbouwapparatuur en volop kast- en werkruimte. Via de schuifpui stap je zo de fraai aangelegde achtertuin in, waar de ruime overkapping met loungehoek én barretje uitnodigt tot lange zomeravonden met vrienden en familie. De garage en ruime eigen oprit met plek voor meerdere auto’s maken het plaatje compleet.
Ook boven blijft deze woning verrassen. De royale master bedroom beschikt over een eigen walk-in closet en airconditioning, waardoor het voelt als een luxe hotelsuite in eigen huis. Daarnaast zijn er nog vier fijne slaapkamers, een separaat toilet en een complete badkamer met ligbad, inloopdouche en dubbele wastafel.
De ligging in De Groote Wielen is ideaal voor gezinnen en levensgenieters. In de directe omgeving vind je diverse speelveldjes, veel groen en fijne wandelroutes. Binnen iets meer dan vijf minuten fietsen sta je al in het gezellige centrum van Rosmalen met winkels, horeca en voorzieningen. Ook de bereikbaarheid is uitstekend met snelle verbindingen richting de A2 en A59.
Belangrijk om te weten:
- Twee-onder-een-kapwoning in De Groote Wielen, Rosmalen;
- Energielabel A+ en voorzien van 14 zonnepanelen;
- 184 m² woonoppervlak en vijf slaapkamers;
- Begane grond is voorzien van vloerverwarming;
- Luxe keuken (2023) met kookeiland en wijnklimaatkast;
- Ruime woonkamer met veel daglicht en open haard;
- Master bedroom met airconditioning en walk-in closet;
- Badkamer met ligbad, inloopdouche en dubbele wastafel;
- Fraaie achtertuin met overkapping en bar;
- Garage en eigen oprit voor meerdere auto’s;
- Gelegen nabij groen, speelveldjes en uitvalswegen;
- Aanvaarding in overleg.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 845.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.592
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2007
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 184 m²
- Overige inpandige ruimte
- 16 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 25 m²
- Perceel
- 294 m²
- Inhoud
- 707 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder met een vliering
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 A (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ROSMALEN I 3406
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 294 m²
- Achtertuin
- 97 m² (12,86 meter diep en 9,75 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda