Omschrijving
Stads wonen met veel mogelijkheden! Dit 3-kamer appartement beschikt over een praktische indeling, veel lichtinval en een centrale ligging. De woning biedt onder andere een lichte woonkamer, een separate keuken, twee slaapkamers én twee balkons. Deze woning betreft het perfecte startersappartement in het hartje centrum van Rotterdam! Ben jij op zoek naar een top- appartement op een fijne stadslocatie? Dan is dit wellicht jouw nieuwe plek!
De bruisende Stadsdriehoek biedt een unieke mix tussen wonen, werken en leven en is daardoor continu in beweging. Het gebied ademt een sfeer van een historisch havengebied gecombineerd met hippe hotspots. Zo hoef jij je absoluut niet te vervelen! De populairste plekken zijn letterlijk om de hoek te vinden, waaronder de Markthal, Pannekoekstraat, Oude Haven en de Meent. Hier kun je optimaal genieten van leuke winkels, boetiekjes, restaurants en bars/cafés. Ook de Hoogstraat is helemaal hip & happening en voor creatieve en vernieuwde zaakjes en speciaalzaken ben je hier aan het juiste adres. Genoeg opties, dus! Door de centrale ligging zijn werkelijk alle stadsgemakken, zoals supermarkten, sportfaciliteiten en het openbaar vervoer binnen handbereik. Verder vindt de Rotterdamse Markt twee keer per week plaats op het levendige Binnenrotteplein waardoor verse producten in mum van tijd gehaald kunnen worden. Geniet van het stadse leven!
Indeling
Begane grond:
Gesloten portiek met brievenbussen, bellentableau en trappenhuis.
Derde etage:
Bij binnenkomst via de hal krijg je toegang tot alle vertrekken van het appartement. In de woonkamer geniet je van een prettige lichtinval dankzij de grote raampartijen. De fijne leefruimte biedt voldoende plek voor zowel een zit- als eethoek. De neutrale afwerking zorgt voor een rustige basis die geheel naar eigen smaak ingericht kan worden. Ook bevindt zich hier een inbouwkast, ideaal voor extra opbergruimte.
De separate keuken is praktisch ingericht en uitgevoerd in een lichte kleurstelling. Deze beschikt over diverse opbergmogelijkheden en is voorzien van onder andere een gaskookplaat, oven, koelkast, vriezer, vaatwasser en afzuigkap. Vanuit de keuken heb je toegang tot het eerste balkon.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers die multifunctioneel kunnen worden ingericht, bijvoorbeeld als slaap-, werk- of hobbykamer. Dankzij de aanwezige ramen beschikken beide ruimtes over natuurlijke lichtinval. Vanuit de tweede slaapkamer bereik je het tweede balkon.
De badkamer is compact en functioneel uitgevoerd en voorzien van een douche en wastafelmeubel. De badkamer is bereikbaar via de keuken. Het toilet en de meterkast zijn separaat bereikbaar via de hal. De woonruimtes zijn grotendeels voorzien van een nette laminaatvloer.
Berging:
Bij de woning hoort een berging van circa 5 m2, gelegen in de onderbouw.
Afmetingen
Voor de afmetingen en indeling zie onze gedetailleerde plattegrond.
Bijzonderheden
• Bouwjaar: 1958
• Woonoppervlakte circa 56 m2
• Inhoud circa 194 m3
• Fundering risico-indicator 0
• Eigen grond
• Energielabel E
• Verwarming en warm water middels blokverwarming
• Volledig voorzien van dubbele beglazing (m.u.v. de keuken)
• Goed functionerende, actieve Vereniging van Eigenaars; bijdrage circa € 235,- per maand
• In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule opgenomen
• In de directe omgeving zijn alle dagelijkse voorzieningen te vinden, zoals openbaar vervoer, winkels, horeca, goede verbinding tot uitvalswegen en recreatiemogelijkheden
• Oplevering in overleg.
Wij nodigen je van harte uit om dit appartement in Rotterdam met eigen ogen te bewonderen.
Plan je bezichtiging direct online! Ga naar de aanbodpagina, kies het moment dat het uitkomt en leg direct je plek vast. Binnen 1 minuut eenvoudig geregeld.
De informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 359.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.411
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 235,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1958
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 56 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 194 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 4e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Blokverwarming
Kadastrale gegevens
- ROTTERDAM AF 1117
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 235,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda