Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/rotterdam/huis-kralingseweg-285-b/44455510/

Omschrijving
RUIM EN LICHT HALFVRIJSTAAND HERENHUIS (type 2/1 kap)
Wonen in stijl en ruimte aan de geliefde Kralingseweg, dit royale halfvrijstaande herenhuis biedt een combinatie van licht, comfort, privacy en groen. Gelegen op een ruim perceel van 533 m² eigen grond, omringd door een fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin, straalt deze woning kwaliteit en wooncomfort uit. Met een grote woonkeuken, een riante woonkamer, vijf slaapkamers, twee badkamers en een breed balkon is dit een ideaal familiehuis voor wie royaal en ontspannen wil wonen op een van de mooiste locaties van Kralingen.
De Kralingseweg 285 b is gelegen in een levendige en groenrijke omgeving met een bijna landelijk karakter, terwijl alle stedelijke voorzieningen binnen handbereik zijn. Scholen, winkels, parken en sportverenigingen bevinden zich in de directe omgeving en dragen bij aan een comfortabele en actieve woonomgeving. Dankzij de nabijheid van het openbaar vervoer, waaronder de metro, en de uitstekende aansluiting op de A16 en A20, is de ligging ideaal voor wie centraal wil wonen zonder het groene karakter te missen.
De woning is bereikbaar via een afgesloten toegangsbrug met elektrisch hek, gezamenlijk met het buurhuis, en beschikt over ruime parkeergelegenheid op eigen terrein aan de voorzijde.
Begane grond:
Entree, ruime hal met plavuizen vloer, trapkast en meterkast.
Modern toilet met wandcloset en fonteintje.
Moderne, afgescheiden woonkeuken aan de voorzijde (ca. 3.85 x 5.00 m), uitgevoerd met lades, composiet aanrechtblad en voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een Quooker, 4-pits gasfornuis, afzuigkap, vaatwasmachine, grote koelkast, vriezer, stoomoven, heteluchtoven en koffiemachine. Openslaande deuren geven toegang tot de voortuin.
L-vormige woonkamer (ca. 8.40 x 4.60 / 3.35 m) aan de tuinzijde, voorzien van een eiken visgraat parketvloer en openslaande deuren naar het terras en de zonnige achtertuin op het zuiden.
1e Verdieping:
Ruime overloop.
Moderne badkamer (ca. 3.36 x 2.16 m) met ligbad, inloopdouche, twee wastafels, handdoekradiator en wandcloset.
Slaapkamer aan de achterzijde (ca. 2.94 x 4.09 m) met openslaande deuren naar het balkon over de gehele breedte van de woning.
Slaapkamer aan de achterzijde (ca. 2.86 x 4.17 m), eveneens voorzien van dubbel openslaande deuren naar het balkon.
Voorslaapkamer (ca. 5.00 x 3.83 m).
Zolderverdieping:
Overloop.
Achterslaapkamer (ca. 4.69 x 3.45m) met dakkapel .
Voorslaapkamer (ca. 3.53 x 2.51m) met dakkapel.
Voorzijkamer (ca. 2.46 x 2.46m) met dakkapel.
Tweede badkamer met douche, wastafel en wandcloset.
Wasruimte met aansluiting voor wasmachine en droger en opstelplaats voor de cv-ketel en zonneboiler.
Bergvliering
Algemeen:
• 533 m² eigen grond;
• Bouwjaar 1999;
• Woonoppervlak ca. 174 m²;
• Inhoud ca. 580 m³;
• Energielabel B;
• De woning is volledig geïsoleerd;
• Zonwering aan achterzijde;
• Onderheid terras, tuinhuis en kas;
• Vrijstaande houten berging in de achtertuin;
• Toegangsbrug inclusief elektrische poort gezamenlijk met het buurhuis;
• Parkeergelegenheid voor meerdere auto’s op eigen terrein;
• Verwarming en warm water d.m.v. cv-gas en zonneboiler (250 liter) met zonnepanelen;
Neem uw eigen NVM makelaar mee voor advies
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.050.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.034
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1999
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 174 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 18 m²
- Perceel
- 533 m²
- Inhoud
- 580 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, 2 inloopdouches, ligbad, 2 toiletten, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, buitenzonwering, en mechanische ventilatie
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel, zonneboiler en zonnecollectoren
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- KRALINGEN L 2855
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 500 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- KRALINGEN L 2850
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 33 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 334 m² (23,00 meter diep en 14,50 meter breed)
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda