Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/s-heerenberg/huis-peeskesweg-21/43384525/

Omschrijving
Aan de Peeskesweg 21 in ’s-Heerenberg treft u deze uitstekend onderhouden en verrassend ruime woning. De woning is gelegen op loopafstand van het prachtige Montferlandse Bos en het gezellige stadscentrum van ’s-Heerenberg, waardoor u hier geniet van zowel rust, natuur als voorzieningen binnen handbereik. Dankzij de recente uitbouw, goede isolatie en duurzame voorzieningen zoals 10 zonnepanelen en energielabel A, woont u hier comfortabel én toekomstbestendig. Bovendien zijn zowel de begane grond als de eerste verdieping voorzien van airconditioning die kan koelen én verwarmen.
Indeling
Begane grond:
Via de entree komt u in de hal met toilet, voorzien van gedeeltelijke vloerverwarming, en toegang tot de kelder. De sfeervolle woonkamer staat in open verbinding met de royale woonkeuken, welke in 2022 is gerealiseerd en eveneens is voorzien van vloerverwarming. Deze moderne leefruimte vormt het hart van de woning en beschikt over een schuifpui naar de zonnige achtertuin. Vanuit de woonkeuken bereikt u de praktische bijkeuken met bergzolder en de volledig geïsoleerde garage.
De achtertuin is gunstig gelegen op het zuidwesten, waardoor u hier optimaal geniet van de middag- en avondzon. De tuin is in 2022 volledig opnieuw aangelegd en voorzien van stroomvoorziening, buitenverlichting en een vorstvrije buitenkraan. Daarnaast is de tuin perfect geschikt voor kinderen om veilig te spelen. Ook de voortuin is in 2022 vernieuwd en de zijkant van de woning is in datzelfde jaar netjes betegeld.
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot drie ruime slaapkamers en de badkamer. Alle vertrekken zijn netjes afgewerkt en profiteren van een aangenaam binnenklimaat dankzij de aanwezige airconditioning.
Zolder:
Via een vaste trap bereikt u de zolderverdieping. Deze ruimte biedt volop mogelijkheden voor het realiseren van een extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.
Bijzonderheden:
- Energielabel A;
- 10 zonnepanelen;;
- Moderne uitbouw gerealiseerd in 2022
- Airconditioning op begane grond en eerste verdieping (koelen & verwarmen);
- Kindvriendelijke ligging nabij sportfaciliteiten en speeltuin;
- Gedeeltelijke vloerverwarming (hal en keuken);
- Volledig geïsoleerde garage;
- Bijkeuken met bergzolder;
- Achtertuin op het zuidwesten, opnieuw aangelegd in 2022;
- Voortuin vernieuwd en zijpad betegeld in 2022;
- Achtertuin voorzien van elektra, verlichting en vorstvrije kraan;
- Oprit voor 2 à 3 auto’s;
- Woning voorzien van HR++ beglazing, kunststof kozijnen (m.u.v. schuifpui) en horren;
- Elektrisch bedienbare rolluiken (vervangen in 2023);
- Screens bij lichtstraat en schuifpui (2022);
- Elektrisch bedienbaar UV-werend zonnescherm (2022);
Bouwkundige keuring
Om u als koper optimaal te informeren en volledige transparantie te bieden, is er een bouwkundige keuring uitgevoerd. Het rapport is beschikbaar voor geïnteresseerden, zodat u een duidelijk en objectief beeld krijgt van de bouwkundige staat van de woning.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 439.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.752
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1958
- Wonen
- 117 m²
- Overige inpandige ruimte
- 36 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Perceel
- 296 m²
- Inhoud
- 541 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, glasvezelkabel, rolluiken, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- 'S-HEERENBERG K 2419
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 296 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en verwarming
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
© 2001-2026 funda