Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/soest/huis-van-lenneplaan-54/44456112/

Omschrijving
Deze karakteristieke uitgebouwde HELFT VAN EEN DUBBELE VILLA met ruime GARAGE en ruime oprit voor meerdere auto’s is gelegen aan de rustige en groene Van Lenneplaan. De woning staat op een royaal perceel van 675 m².
De ligging combineert rust en bereikbaarheid. Op korte afstand bevinden zich de bossen, duinen en de rivier de Eem. Ook winkelcentrum Soest-Zuid, openbaar vervoer (NS-station en busverbindingen) en diverse voorzieningen liggen in de directe omgeving.
De centra van Amersfoort, Hilversum en Utrecht zijn bereikbaar binnen circa 10, 15 en 25 minuten.
Kenmerken
• Bouwjaar: 1935
• Woonoppervlakte: 135 m²
• Overige inpandige ruimte: 38 m² inclusief kelder en 32 m2 garage/bijgebouw
• Perceeloppervlakte: 675 m²
Indeling
Begane grond
Entree, hal, authentiek glas-in-loodraam, trapkast, kelderkast en toiletruimte.
De uitgebouwde woonkamer beschikt over een massieve eikenhouten vloer, tuindeuren en een erker aan de voorzijde. Aan de tuinzijde is de woning uitgebouwd met een eetgedeelte en doorgang naar de keuken en garage van 32m.
De dichte functionele keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De enorme grote en diepe achtertuin is bereikbaar vanuit de woning en de garage.
1e verdieping
Ruime lichte overloop met kopgevelraam, drie slaapkamers. De badkamer is voorzien van een douche-ligbad, tweede toilet en wastafel. De hoofdslaapkamer biedt toegang tot het balkon aan de achterzijde met uitzicht op de tuin.
2e verdieping
Via vaste trap de ruime zolderverdieping, nog vrij in te delen.
Tuin
De zeer ruime en diepe achtertuin biedt veel privacy door de grootte van het perceel en de omliggende bebouwing.
Bijzonderheden
• HR-combiketel Nefit Trendline
• uitgebreide meterkast, automaten en 9 groepen;
• woning voorzien van dubbele beglazing;
• voorzieningen, openbaar vervoer en natuur op korte afstand
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 745.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.519
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1935
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 135 m²
- Overige inpandige ruimte
- 38 m²
- Perceel
- 675 m²
- Inhoud
- 596 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Cv-ketel
- HR Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SOEST G 2375
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 675 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda