Eksterdonk 84711 LG St. WillebrordSint Willebrord
€ 489.000 k.k.
Kaart
- 168 m²
- 395 m²
- 3
- C
Omschrijving
Bent u op zoek naar een vrijstaande woning met royale garage en carport, gelegen in een rustige straat in Sint Willebrord? Dan bent u bij Eksterdonk 8 aan het juiste adres.
De woning heeft een lichte woonkamer met open haard, leefkeuken, 4 ruime slaapkamers en een badkamer. U heeft hier tal van mogelijkheden om de woning naar eigen smaak af te werken. We laten u graag de mogelijkheden zien tijdens een bezichtiging.
De woning is voorzien van een fijne tuin en bovendien is er meer dan voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein.
We hebben gebruik gemaakt van een aantal impressiefoto's zodat u een indruk krijgt hoe de woning kan worden.
Graag nodigen wij u uit voor een bezichtiging. Neem contact op met ons kantoor om een afspraak in te plannen.
Begane grond:
We rijden de rustige straat in en bereiken de oprit die geschikt is om meerdere auto’s te parkeren. We parkeren de auto en lopen naar de voordeur. Zodra we via de overdekte entree de hal binnenstappen worden we erg verrast. Wat een eyecatcher is deze entree! De royale hal heeft een dubbele vide zowel op de 1e als de 2e verdieping, wat een bijzonder ruimtelijk effect geeft. Vanuit de hal kunt u naar de deels betegelde toiletruimte met fonteintje, de keuken en de woonkamer.
De woonkamer is heerlijk licht en ruim. Niet alleen aan de voor- en achterzijde zijn raampartijen aanwezig, maar ook aan de zijkant is een groot raam. Dit zorgt voor erg veel lichtinval, hetgeen het woongenot ten goede komt. De open haard zorgt voor extra sfeer en gezelligheid. Vanuit de woonkamer gaan we naar de leefkeuken.
De ruime leefkeuken met bar heeft diverse kasten en laden, een stenen werkblad, dubbele spoelbak, 4-pits gasfornuis, afzuigkap en een koelkast. Er is voldoende ruimte om een eettafel te plaatsen, waardoor u gezellig een praatje kunt maken met uw gasten tijdens het kokkerellen.
Aansluitend is de bijkeuken met extra keukenblok aanwezig. Hier bevinden zich de aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur. Via de loopdeur kunt u naar de achtertuin.
1e Verdieping:
Terug in de hal aangekomen gaan we met de trap naar de 1e verdieping. We komen aan op de riante overloop met vide. Er zijn 2 grote ramen waardoor de overloop heerlijk licht is.
Aan de voorzijde van de woning is een ruime slaapkamer gelegen. Aan de achterzijde van de woning zijn 2 goede slaapkamers, waarbij de kleinere slaapkamer over een dakkapel en bergruimte achter de schotten beschikt.
De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een ligbad, een wastafel en toilet.
2e Verdieping:
Via de vaste trap gaan we naar de 2e verdieping. De overloop met vide biedt toegang tot de 4e slaapkamer en de berging.
De 4e slaapkamer is royaal en voorzien van raampartijen tot aan de grond, waardoor ook hier veel lichtinval is. U heeft de mogelijkheid om van deze kamer 2 slaapkamers te maken. We laten u graag de mogelijkheden zien tijdens een bezichtiging.
In de ruime berging is veel ruimte om al uw spullen op te bergen. Tevens staat hier de opstelplaats voor de CV-combiketel (Nefit).
Tuin:
De woning heeft voor- en zijtuin met sierbestrating en een gazon. Ook aan de achterzijde is een fijne tuin aanwezig met 2 terrassen, sierbestrating en een gazon. U zou mooie leibomen kunnen plaatsen waardoor u optimaal kunt genieten van uw privacy. Vanuit de tuin kunt u naar de garage en met een poort kunt u naar de carport.
Garage en carport:
De royale garage is voorzien van elektra en met een vaste trap kunt u naar de zolder. De kantelpoort geeft toegang tot de carport.
De riante carport heeft 2 lichtkoepels en biedt parkeergelegenheid voor 2 auto’s. Via de elektrisch bedienbare sectionaal deur en aparte loopdeur kunt u naar de oprit.
Algemeen
- De begane grond vloer en 1e verdiepingsvloer zijn van beton; de 2e verdiepingsvloer is van hout.
- De woning is voorzien van houten kozijnen met grotendeels dubbel glas, met uitzondering van het zolderraam, deze heeft enkel glas.
- De woning is grotendeels afgewerkt met vloerbedekking.
- De woning is voorzien van deels elektrisch- en deels handbedienbare rolluiken.
- De woning is rustig gelegen in een doodlopende straat, hierdoor komt er alleen bestemmingsverkeer.
- Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein.
- Uitvalswegen van en naar St. Willebrord zijn in de nabijheid.
- Deze woning is bouwkundig gekeurd, het rapport is op te vragen bij ons op kantoor.
- We hebben gebruik gemaakt van een aantal impressiefoto's zodat u een indruk krijgt hoe de woning kan worden.
Wonen in St. Willebrord:
Met voorzieningen als winkels, supermarkten, scholen, een kinderopvang, restaurants (waaronder sterrenzaak O&O) is kerkdorp Sint Willebrord – ’t Heike – meer dan levendig. Het dorp heeft ook een bloeiend verenigingsleven. Als ‘de kraamkamer van de Nederlandse wielersport’ is er uiteraard een wielersportvereniging. Daarnaast heeft het dorp een multifunctioneel bewegingscentrum en zijn er meerdere sportaccommodaties, zoals een tennis- en een voetbalclub. Sint Willebrord is een plaats met veel geschiedenis. Zo woonde ooit Cornelis Schuitemaker in het dorp: één van de favoriete modellen van schilder Vincent van Gogh. Populair zijn de Sint-Willebrorduskerk en het bijbehorende processiepark met de Lourdesgrot. Hoewel de omgeving van Sint Willebrord aardig dicht bebouwd is, is er in de directe omgeving ook zeker natuur. De Molenheide, de Rucphense bossen, de Pannenhoef en het Pagnevaartbos zijn prachtige nabijgelegen gebieden om te wandelen, te fietsen of neer te strijken voor een hapje of een drankje. De dorpen Rucphen, Hoeven en Etten-Leur zijn snel en gemakkelijk te bereiken. Dat geldt ook voor Roosendaal, Bergen op Zoom of Breda. Met het openbaar vervoer – er zijn goede busverbindingen – of met de auto, want de aansluiting op bijvoorbeeld snelweg A58 is goed. Binnen enkele minuten rijdt u bovendien op de A16 richting Rotterdam/Antwerpen. Steden die binnen dertig autominuten te bereiken zijn.
Verkoopvoorwaarden
Asbestclausule
Bij woningen gebouwd voor 1 juli 1993 was het normale praktijk asbesthoudende materialen te verwerken in o.a. (rook)kanalen, dak(beschot), scheidingswanden, gevelpanelen, nabij verwarmings- en warmwatertoestellen en in vloerbedekking. Koper verklaart ermee bekend te zijn dat er wellicht asbesthoudende materialen zijn verwerkt.
Het is koper bekend dat bij eventuele verwijdering van asbesthoudende materialen op grond van milieuwetgeving speciale maatregelen in acht dienen te worden genomen en vrijwaart verkoper voor alle aansprakelijkheid die uit de aanwezigheid in en/of de verwijdering van enig asbest uit de desbetreffende onroerende zaak kan voortvloeien.
Ouderdomsclausule
De ouderdomsclausule zal voor deze woning in de koopakte worden opgenomen omdat de onroerende zaak meer dan 45 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij de nieuwe woningen. Koper kan zich hierdoor niet beroepen op het feit dat deze woning afwijkt van de huidige bouwvoorschriften.
Eigenaar geen bewoner geweest
De verkoper is geen bewoner geweest en kan daarom de kopende partij niet informeren over eigenschappen van c.q. gebreken aan de woning, waarvan hij op de hoogte zou zijn geweest, indien hij deze woning wel zelf feitelijk had gebruikt en zal met deze reden dus ook opgenomen worden in de koopakte.
Meetinstructie NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat u ziet is wat u koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Dit wil zeggen dat er pas sprake is van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt tevens niet gezien als een rechtsgeldige overeenkomst.
Waarborgsom of bankgarantie
Omdat Agnes Tomesen Makelaardij is aangesloten bij de NVM wordt gebruik gemaakt van de modelkoopovereenkomst zoals deze is vastgesteld door de NVM, VBO, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopakte wordt door ons standaard opgenomen dat er een waarborgsom of een bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom gesteld dient te worden.
Verkoopdocumentatie
Deze documentatie is met zorg door ons samengesteld, echter voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in de regel in grote mate afhankelijk van derden en daarom aanvaarden de verkoper en wij geen aansprakelijkheid.
Tot slot
Wij vinden het fijn dat u de moeite neemt om de informatie van deze woning door te nemen. Als u de woning wilt bezichtigen, kan dat natuurlijk. Dan laten wij u de woning zien zoals deze op dit moment is ingericht en ingedeeld. We leiden u rond in de bestaande situatie, maar misschien heeft u andere ideeën. Daar luisteren we graag naar. We leggen uit wat u met de ruimtes en de indeling kunt doen om er een nieuwe bestemming aan te geven die u past. Met beperkte middelen kunt u veel bereiken. Tijdens de bezichtiging maken we dat graag duidelijk.
Als u nog vragen heeft, neemt u dan contact met ons op. Dat kan per e-mail of telefonisch. We zijn u graag van dienst!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Vraagprijs
- € 489.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.911
- Aangeboden sinds
- Status
- Beschikbaar
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1979
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 168 m²
- Externe bergruimte
- 97 m²
- Perceel
- 395 m²
- Inhoud
- 642 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Rolluiken
Energie
- Energielabel
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- RUCPHEN D 6160
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 395 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 68 m² (7,50 meter diep en 9,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Vliering en elektra
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur en vliering
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
3.142x
Bekeken
34x
Bewaard
20-3-2025
Op Funda