
BlikvangerHelemaal af, een complex met lift en je eigen balkon. Iets voor jou?
Omschrijving
Ben jij op zoek naar je eerste eigen appartement? Liefst op een centrale plek in Swalmen, met een eigen balkon, een berging en label A? Dan is Sint Jansplein 8F misschien precies wat je zoekt!
Dit nette appartement is recent opgeknapt en beschikt over een stijlvolle woonkamer, een verzorgde keuken, een ruime slaapkamer met airconditioning, een eigen balkon en berging. De woning heeft een frisse uitstraling, is praktisch ingedeeld en helemaal af, waardoor je hier direct kunt gaan wonen.
De ligging is centraal, met winkels, dagelijkse voorzieningen en het station op korte afstand. Ook het centrum van Roermond en diverse uitvalswegen zijn snel bereikbaar.
De belangrijkste kenmerken:
• Verzorgd en recent opgeknapt appartement
• Complex met lift
• Slaapkamer met airconditioning (koelen en verwarmen)
• Eigen balkon
• Privé berging
• Gelegen midden in de kern van Swalmen
• Winkels en het NS Station op korte afstand
• Gezonde VvE met professionele beheerder
• Maandelijkse VvE-bijdrage van € 149,22
• Gratis parkeergelegenheid voor de deur
Indeling
Begane grond
Bij de entree van het complex is de trapopgang naar de verdiepingen en de lift te bereiken. Ook liggen op de begane grond de bergingen, waar dit appartement een eigen berging heeft.
Appartement
Via de entree kom je binnen in de hal, vanwaar de verschillende vertrekken bereikbaar zijn.
De woonkamer is licht en praktisch in te delen, met voldoende ruimte voor zowel een zit- als eethoek.
De keuken staat in open verbinding met de woonkamer en is netjes afgewerkt. Deze is recent opgefrist en beschikt over een kookplaat, afzuigkap, oven en vaatwasser. Zowel de woonkamer als de keuken zijn stijlvol en verzorgd afgewerkt. Verder is vanuit de keuken de bijkeuken te bereiken. Deze bijkeuken heeft o.a. de aansluitpunten voor het witgoed en hier bevinden zich de technische installaties, met de mechanische ventilatie en de CV combiketel (Intergas, eigendom, 2005).
Verder heeft het appartement nog een apart toilet, een nette badkamer en een royale hoofdslaapkamer.
De slaapkamer bevindt zich aan achterzijde van het appartement. Deze is voorzien van airconditioning (die kan koelen en verwarmen) en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kastruimte. De badkamer heeft een wastafelmeubel en een ligbad met douchecombinatie. Vanuit de slaapkamer is tenslotte het balkon bereikbaar.
Dit balkon biedt voldoende ruimte om gezellig buiten te kunnen zitten en is gelegen op het zuid westen.
Ben jij benieuwd naar dit leuke appartement aan het Sint Jansplein 8F? Neem dan contact met ons op voor het plannen van een bezichtiging en ontdek zelf wat dit appartement te bieden heeft.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 250.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.630
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 149,22 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2005
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 54 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 185 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SWALMEN C 3838
- Kadastrale kaart
- SWALMEN C 3838
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum en in woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 149,22 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda