Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/terneuzen/huis-narcisstraat-8-f/80819927/

Omschrijving
Verrassend uitgebouwde hoekwoning met schitterend aangelegde tuin!
Op een rustige en centrale woonlocatie in de woonwijk Lievenspolder, ligt deze ruime, uitgebouwde woning met 4 slaapkamers, tuinoverkapping, garage en carport. Een bijzonder aanbod, waar door de uitbouw een zee aan leefruimte is ontstaan en de grote raampartijen een schitterend zicht op de ruime, fraai aangelegde achtertuin biedt en naadloos aansluit op de woonkamer.
De traditioneel gebouwde woning is volledig geïsoleerd, rondom voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing, 12 zonnepanelen en modern en compleet afgewerkt.
De ligging op korte afstand van alle voorzieningen is ideaal. Het stadscentrum, winkelcentrum Schuttershof, maar ook Kind & Buurtcentrum De Kameleon zijn op korte afstand bereikbaar.
Indeling:
Begane grond
Binnenkomst in de hal met meterkast, garderobe en toilet met fonteintje.
Het leefgedeelte van maar liefst 48m2 is ingedeeld met een halfopen keuken aan de voorzijde en de royale woonkamer aan de achtertuin waardoor dit een heerlijke plek is om in alle privacy tot rust te komen. Door de grote raampartijen is er een aangename hoeveelheid natuurlijk licht, wat zorgt voor een uitnodigende en gezellige sfeer. De woonkamer, met praktische trappenkast, biedt via de schuifpuien in de uitbouw toegang tot de tuin en via de gang naar de achterdeur tot de tuinoverkapping.
De moderne hoekkeuken biedt veel werkruimte en is voorzien van inbouwapparatuur zoals keramische kookplaat, afzuigkap en vaatwasmachine.
1e Verdieping
Overloop met toegang tot 3 slaapkamers, de badkamer en vaste trap naar de tweede verdieping. De badkamer is compleet uitgevoerd, volledig betegeld en ingericht met een douche, ligbad, wastafel met badkamermeubel en tweede toilet.
2e Verdieping
Op de bovenste verdieping beschikt de woning over een overloop, waar de Remeha HR-combiketel (2015) en witgoedaansluitingen zijn geplaatst en ruime 4e slaapkamer met dakraam.
Tuin
De ruime prachtig aangelegde Japanse tuin is een parel en biedt een oase van rust en privacy. Naast de woning is een sfeervolle overkapping geplaatst waar je ongeacht het weer heerlijk van de tuin en het buitenleven kan genieten. De tuin bevat een diversiteit aan bomen, zoals karakteristieke vormbomen en een Japanse esdoorn, gazon en kronkelende paden die naar een tweede terras, de vrijstaande garage, berging en carport leiden. Hier waan je je in een andere wereld en kom je door de mooie groene omgeving echt tot rust!
Algemeen
Deze bijzondere woning is instapklaar en wanneer rust en ruimte je aanspreken op een centrale woonlocatie met alle voorzieningen in de omgeving, dan biedt deze woning je een fantastische kans om je nieuwe thuis van te maken. Wacht niet te lang en maak snel een afspraak voor een bezichtiging, zodat u deze mooie kans niet misloopt..
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 374.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.095
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1997
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 121 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 23 m²
- Externe bergruimte
- 31 m²
- Perceel
- 377 m²
- Inhoud
- 429 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Balansventilatie, dakraam, glasvezelkabel, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha HR Calenta 28c (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- TERNEUZEN M 2684
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 377 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 230 m² (20,00 meter diep en 11,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Carport en vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
© 2001-2026 funda