
Omschrijving
Droom jij ervan om een woning volledig naar eigen smaak en stijl in te richten? Dit fijne 3-kamerappartement, gelegen op de tweede verdieping, biedt daarvoor de perfecte basis. Met 2 slaapkamers, een lichte woonkamer en 2 balkons op zowel het zuidwesten als het noordoosten, is dit de ultieme kans voor de handige klusser of starter!
Het appartement dient volledig gemoderniseerd te worden, wat betekent dat je de keuken, de badkamer en de afwerking van wanden, vloeren en plafonds volledig naar jouw wensen kunt realiseren. Waar wacht je nog op? Creëer hier jouw droompaleis!
Omgeving
Je woont hier op een steenworp afstand van het uitgestrekte Wandelbos, een natuurgebied waar je kunt wandelen, sporten of de kinderboerderij kunt bezoeken. Voor de dagelijkse boodschappen loop of fiets je in enkele minuten naar winkelcentrum De Westermarkt. Ook het NS-station Tilburg Universiteit, diverse scholen en sportvoorzieningen liggen in de directe nabijheid.
De bereikbaarheid met de auto is ook heel goed te noemen. Via de nabijgelegen uitvalswegen ben je binnen enkele minuten onderweg richting Breda, Eindhoven of de omliggende dorpen. Wil je de gezelligheid van de stad opzoeken? Binnen 10 minuten sta je in het centrum van Tilburg met zijn gevarieerde aanbod aan winkels, horeca en culturele hotspots..
LET OP: Deze woning zal verkocht worden met een zogenaamde “As is where is-clausule”:
Het is koper bekend dat de onroerende zaak meer dan 70 jaar oud is, dat de onroerende zaak (grondig) gerenoveerd moet worden en dat verkoper de onroerende zaak nooit feitelijk heeft gebruikt. In verband hiermee wil verkoper geen enkele aansprakelijk aanvaarden met betrekking tot zichtbare en onzichtbare/ verborgen gebreken. Hieronder vallen onder meer zichtbare en onzichtbare/ verborgen gebreken die het gevolg zijn van het niet bouwen conform de bouwvoorschriften/ bouwvergunningen/ bestemmingsplanbepalingen e.d. In dit kader zijn partijen uitdrukkelijk overeengekomen om bovenstaande model-tekst van artikel 6.3 door te halen. Dit betekent dat als de onroerende zaak bij de eigendomsoverdracht niet de (feitelijke) eigenschappen bezit die nodig zijn voor een normaal gebruik als woonhuis, dit voor rekening en risico van koper komt. Met andere woorden: koper koopt de onroerende zaak ‘as is, where is’. Bij het vaststellen van de koopsom is hier rekening mee gehouden. Koper wordt in de gelegenheid gesteld om de onroerende zaak bouwkundig (te laten) onderzoeken.
Algemeen:
Bouwjaar: 1963
Woonoppervlak: 71 m2
Balkon: 7 m²
Kelderberging: 13 m2
Inhoud: 233 m3
Indeling
Begane grond en souterrain:
Via de centrale entree met bellentableau en brievenbussen bereik je het appartement op de vierde verdieping. In het souterrain bevinden zich een royale privéberging met een oppervlakte van ca. 13 m2. Uitstekend geschikt als hobby-, werk- of extra opslagruimte.
Tweede etage:
Entree met meterkast en toegang tot alle vertrekken. De woonkamer is ruim en licht dankzij de grote raampartijen en beschikt over een apart eetgedeelte. Vanuit de woonkamer stap je direct op het extra brede hoofdbalkon. Dit balkon ligt op het zuidwesten, waardoor je hier de hele dag van de zon geniet terwijl je uitkijkt over het omliggende groen.
De dichte keuken met gedateerd keukenblok biedt toegang tot het tweede balkon aan de achterzijde. Hier bevindt zich ook de vaste kast.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers.
De badkamer is functioneel ingericht met een douche en een wastafel.
Het toilet is separaat gesitueerd in de hal.
Bijzonderheden:
- Licht appartement met vrij uitzicht;
- Gelegen op de tweede verdieping;
- Ruime woonkamer met veel daglicht;
- Twee slaapkamers;
- Twee balkons, waaronder één op het zuidwesten;
- Royale berging in het souterrain;
- Kunststof kozijnen met HR++ beglazing;
- Nabij universiteit, station, winkels en uitvalswegen;
- Gelegen in een groene woonomgeving;
- Ideaal voor handige starters.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 250.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.521
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 150,35 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1963
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 71 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Externe bergruimte
- 13 m²
- Inhoud
- 233 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Rookkanaal
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Verwarming
- Moederhaard
- Warm water
- Geiser (huur)
Kadastrale gegevens
- TILBURG AD 1502
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 150,35 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda