Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/tilburg/huis-jasmijnstraat-11/44487441/

Omschrijving
Op een heerlijke locatie in de wijk Loven staat deze goed onderhouden tussenwoning met vier slaapkamers, een moderne badkamer en een fijne tuin op het westen. De woning heeft een geïsoleerd dak, dubbel glas en zonnepanelen. Dus ook het energieverbruik blijft binnen de perken.
De ligging is bijna ideaal: de straat zelf is rustig maar binnen een mum van tijd sta je op de Heuvel of ben je op het Centraal Station van Tilburg. De rust in huis en de levendigheid van winkels, terrassen en horeca binnen handbereik dus!
De indeling van de woning is als volgt:
Onder het glas in lood door dat boven de voordeur zit stap je een ruime hal binnen. De woonkamer met een karakteristieke erker is ruim en licht. Op de vloer licht een warme laminaatvloer in eikenmotief. De keuken is eenvoudig en netjes. De tegels op de vloer en aan de wanden brengen herinneringen boven van de jaren '80 uit de vorige eeuw en zien er nog prima uit. Moderner zijn het toilet en de badkamer. In 2022 zijn deze volledig vernieuwd. De stijl van de vloertegels geeft een knipoog naar het oorspronkelijk bouwjaar van de woning en de wandtegels zijn fris en modern maar toch geheel passend in de stijl van de woning. In de badkamer tref je een inloopdouche en een dubbele wastafel in een badkamermeubel. Een handige designradiator biedt de mogelijkheid om praktisch en snel je handdoeken te drogen.
De eerste verdieping heeft een overloop en drie prima slaapkamers. In alle slaapkamers ligt een nette laminaatvloer en wanden en plafonds zijn licht afgewerkt. De slaapkamers hebben kunststof kozijnen met een houtnerf. Onderhoudsvriendelijk en mooi. Op de overloop hangt een airco unit waarmee ook de nachten midden in de zomer heerlijk koel kunnen zijn in deze woning.
Op de tweede verdieping zorgt een grote dakkapel voor veel ruimte in de slaapkamer en op de overloop. Een grote kast op de overloop zorgt voor veel praktische extra bergruimte.
Achter de woning ligt een gezellige onderhoudsvriendelijke tuin welke op het westen is gesitueerd. Heerlijk genieten van de middag- en avondzon. Bij wat minder weer is het nog steeds prima toeven onder de overkapping die achter in de tuin gerealiseerd is.
Helemaal achter op het perceel staat een riante berging. Niet alleen handig voor opslag maar ook heel prima als hobbyruimte te gebruiken.
Bijzonderheden:
Bouwjaar 1931
Perceel 127 m²
Woonoppervlakte circa 99 m²
Goed onderhouden en instapklaar
Moderne badkamer
Meterkast vernieuwd in 2022
Vijf zonnepanelen
Rustige straat in het centrum van Tilburg
Aanvaarding in overleg
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 385.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.889
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1931
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 99 m²
- Externe bergruimte
- 19 m²
- Perceel
- 127 m²
- Inhoud
- 349 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie en dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom
Kadastrale gegevens
- TILBURG N 9903
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 127 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 74 m² (15,00 meter diep en 4,90 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
© 2001-2026 funda