
Omschrijving
Ben je op zoek naar een comfortabel en lekker nieuw appartement? Wat dacht je van een A+ label, je eigen parkeerplaats, een tof uitzicht vanaf de 5e verdieping, 2 slaapkamers en een balkon van ongeveer 12 m2? En dit allemaal op 9 minuutjes fietsen naar de Neude en 10 minuutjes naar Centraal Station. Hier kun je lekker rustig en comfortabel wonen, maar dan wel met de stad aan je voeten en alle faciliteiten in de buurt. Voor de dagelijkse boodschappen kun je lopend naar winkelcentrum Plantage. Verder vind je in de buurt de gezellige winkeltjes langs de Amsterdamsestraatweg en er zijn diverse leuke restaurants en koffietentjes liggen om de hoek. Voor ontspanning in de natuur ben je in no-time in de polder of langs de Vecht.
Begane grond:
Via de afgesloten centrale hal op de begane grond met de brievenbussen, de videofooninstallatie en het bellentableau bereik je de hal van het complex met ook toegang tot de parkeerplaats en de gemeenschappelijke fietsenberging.
5e Verdieping:
Entree/hal, moderne meterkast met voldoende groepen. Separaat toilet met wastafeltje. Vanaf de hal bereik je de bergruimte met wasmachineaansluiting. 1e, ruime slaapkamer aan de voorzijde met voldoende ruimte voor een groot bed en kast. Royale badkamer voorzien van douche en wastafelmeubel. Doorgang naar de woon- eetkamer met open keuken. De keuken is voorzien van apparatuur. Door de schuifpui kun je in de zomer het balkon lekker bij de woonruimte betrekken. Het balkon van circa 12 m2 geeft lekker veel ruimte voor een goed zitje en een tof uitzicht. Vanuit de woonkamer bereik je de 2e slaapkamer met eveneens een schuifpui naar het balkon. Heb je genoeg aan 1 slaapkamer? Dan kun je eventueel deze 2e slaapkamer eenvoudig doorbreken en bij de woonkamer betrekken. Kom kijken en we laten je graag alle opties zien.
Goed om te weten:
-je eigen parkeerplaats onderin het gebouw, je stapt droog je auto uit en in.
-ook op de begane grond heb je een eigen plek voor je fiets binnen.
-de woning maakt onderdeel uit van een actieve VVE, de maandelijkse servicekosten zijn € 140,95 per maand voor het appartement en de parkeerplaats samen.
-volledig geïsoleerd en voorzien van stadsverwarming, dit zorgt voor een energielabel A+. Informeer bij de makelaar voor de extra financieringsmogelijkheden hierdoor.
-In de koopovereenkomst zullen een aantal clausules worden opgenomen. Er zal een clausule worden opgenomen omdat de verkoper er zelf niet recent heeft gewoond.
-Aanvaarding in overleg.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op Funda.
Kenmerken
Overdracht
- Servicekosten
- € 141 per maand
- Laatste vraagprijs
- € 425.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.159
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2012
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 69 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 12 m²
- Inhoud
- 219 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift en mechanische ventilatie
- Gelegen op
- 6e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- LAUWERECHT B 7166
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Garage
- Soort garage
- Parkeerkelder en parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Foto's 30
© 2001-2026 funda





























