
Omschrijving
Makelaardij Exclusief
Een voormalige winkel werd omgebouwd tot een eigentijds huis.
De Wolter Heukelslaan wordt, als zijstraat van de Burgermeester Reigerstraat, gezien als een van de leukere straten binnen het geliefde Oudwijk.
Opvallend is de rust die er heerst waarbij in de grote bomen langs het spoor zich veel vogels blijken te nestelen. In de ochtend zorgt het ervoor dat je het wakker worden ervaart alsof je je midden in de natuur bevindt.
Het oude spoorwegtraject, waarover zo nu en dan bezoekers van het Spoorwegmuseum in een klassieke trein stapvoets voorbijkomen, geeft het geheel een dorpse aanblik.
Alle stadse voorzieningen liggen op een afstand van nog geen vijf minuten lopen binnen handbereik, zoals een AH, de Hema, het Kruidvat en diverse speciaalzaken.
Binnen een aantal minuten fiets je van hieruit naar het Domplein en de Utrechtse grachtengordel en de toegang tot de rondweg van Utrecht ligt op een afstand van nog geen 300 meter.
Het huis is ruimtelijk gelegen en het voel alsof je aan een pleintje woont.
Over de woning zijn we al net zo enthousiast, de voormalige winkelruimte van circa 50 m² gelegen op de begane grond is door de huidige eigenaar in zijn geheel ingericht als een living en in het achterste gedeelte is de keuken gesitueerd.
Het koken, het eten en het zitgedeelte gaan naadloos in elkaar over en de voormalige winkelpui is zodanig verbouwd, dat je middels twee openslaande deuren de gehele dag van de zon kunt genieten.
Bovendien bevindt zich er een toilet en leidt een gang je naar de om de hoek gelegen zijstraat.
In deze inpandige bergruimte zou je je fietsen kunnen stallen (er is een afsluitbare buitendeur die in de Braamstraat uitkomt) en staan er bovendien een aantal opbergkasten teneinde daar wat spullen in op te kunnen slaan.
Een kelder staat in een open verbinding met de leefruimte en geeft de benedenverdieping een aangename, prettige verkoeling en is ook prima te gebruiken als wijnkelder of om spullen in op te kunnen bergen.
De lichte woonkamer bevindt zich op de eerste verdieping met aan de achterzijde eveneens openslaande deuren naar een royaal dakterras, waarbij de ochtendzon nadrukkelijk aanwezig kan zijn.
Door de schuine ligging van de straat bieden de ramen aan de voorzijde een ruim uitzicht o.a. over de aangrenzende spoorbaan.
Op de tweede verdieping bevindt zich de slaapkamer met een toilet en een douche annex wasruimte, waarbij er de mogelijkheid is om een aparte badkamer en een separate kleedkamer te realiseren.
Het is zelfs mogelijk om op de eerste verdieping twee extra slaapkamers te realiseren met daartussenin een badkamer, optionele plattegronden zijn toegevoegd.
De huidige eigenaar heeft hier, met aan weerszijden twee prettige buren, meer dan 20 jaar met veel plezier gewoond.
Bel of mail gerust voor aanvullende informatie of misschien wel om direct een afspraak te maken.
Voor een exclusieve bezichtiging nemen we ruim de tijd voor je.
Graag tot ziens.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 775.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.458
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 120 m²
- Overige inpandige ruimte
- 24 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 33 m²
- Perceel
- 68 m²
- Inhoud
- 487 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, en natuurlijke ventilatie
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie en dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Eigendom
Kadastrale gegevens
- ABSTEDE C 261
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 68 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg
- Tuin
- Zonneterras
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeervergunningen
© 2001-2026 funda