
Omschrijving
Laatste appartementen beschikbaar!!
Comfortabel appartement gelegen op de hoek van het oosten en zuiden.
Dit type appartement combineert comfort met een uitzonderlijk ruim en licht woongevoel. Doordat het op de hoek van het oosten en zuiden is gelegen, profiteren de verschillende ruimtes vrijwel de hele dag door van een prettige lichtinval. Al bij binnenkomst via de entree ervaart u de rustige en overzichtelijke indeling van de woning. Vanuit de centrale hal heeft u toegang tot vrijwel alle vertrekken, wat zorgt voor een optimale routing en veel gebruiksgemak.
De royale woonkamer vormt het hart van het appartement. De hoge raampartijen zorgen voor een overvloed aan daglicht en geven een ruimtelijk en open karakter aan de leefruimte. Hier kunt u een comfortabele zit- en eethoek creëren, met tegelijk een mooi uitzicht op de omgeving.
Aangrenzend bevindt zich de overdekte loggia – een heerlijke, beschutte buitenruimte die fungeert als natuurlijk verlengstuk van de woonkamer. Dankzij de gunstige oriëntatie op het oosten en zuiden geniet u hier vrijwel de hele dag van zonlicht. Of het nu lente, zomer, herfst of winter is: in deze loggia kunt u het hele jaar door ontspannen, genieten van het uitzicht of rustig een kop koffie drinken.
De open keuken sluit direct aan op de woonkamer en biedt volop mogelijkheden om een moderne en praktische keukenopstelling te realiseren. Er is bovendien voldoende ruimte voor een gezellige eethoek, ideaal voor lange diners of knusse momenten met familie en vrienden. Door de open verbinding met de tweede slaap- of werkkamer valt ook vanuit deze ruimte veel extra licht in de keuken en eetkamer, wat de leefruimtes nog bijzonderder maakt.
De centrale hal geeft verder toegang tot de ruime hoofdslaapkamer, waar voldoende plek is voor een groot bed en kastruimte. Daarnaast bevinden zich aan de hal de badkamer, een separaat toilet en een praktische inpandige berging. Deze berging is voorzien van een aansluiting voor de wasmachine en biedt extra opbergmogelijkheden voor spullen die u dagelijks of juist minder vaak nodig heeft.
Belangrijk om te weten: het appartement wordt opgeleverd zonder keuken, tegelwerk en sanitair. Dit biedt u de kans om de woning volledig naar eigen smaak en wensen in te richten. Hierdoor creëert u een unieke leefomgeving die helemaal bij uw woonstijl past.
Type E is gesitueerd aan de achterzijde van het gebouw en bevindt zich op de 1e, 2e en 3e verdieping. Door de ligging op de hoek en de gunstige oriëntatie kunt u op de loggia vrijwel de hele dag van het zonlicht profiteren, wat dit appartement extra aantrekkelijk maakt voor liefhebbers van licht en buitenleven.
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 328.750 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.653
- Status
- Onder optie
- Bijdrage VvE
- € 186,06 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2025
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 90 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 13 m²
- Inhoud
- 270 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Voorzieningen
- Balansventilatie, glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
- Gelegen op
- 4e woonlaag
Energie
- Energielabel
Kadastrale gegevens
- VEENDAM D 6520
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 186,06 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Foto's 31
Plattegronden
© 2001-2026 funda































