Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/veendam/huis-transportweg-41/43354651/

Transportweg 419645 KZ VeendamVeendam-Oude Ae
€ 650.000 k.k.
BlikvangerModern bedrijfspand met luxe bovenwoning en groot parkeerterrein!
Omschrijving
Huis & Vos Bedrijfsmakelaars biedt te koop aan: Op het Bedrijventerrein ‘Trade Park’, is dit moderne bedrijfspand met bovenwoning gevestigd (volledig gasloos). Perfect voor ondernemen en wonen op dezelfde locatie met een groot parkeerterrein!
Dit object is gelegen aan de Transportweg en beschikt over een oppervlakte van circa 354 m² VVO alsmede een royale bovenwoning van circa 267 m² woonoppervlakte.
De bereikbaar is uitermate goed. Het station van Veendam bevindt zich op loopafstand en via de N33 en de A7 wordt een uitstekende verbinding geboden naar Assen en Groningen.
Indeling bedrijfsruimte:
Entree/hal, showroom, toilet, keuken, kantoor, tussenhal, kantoor en magazijn.
Indeling woning:
Entree/hal begane grond met trapopgang naar de verdieping en doorgang naar de technische ruimte. Overloop, hal, toilet, royale woonkamer met schuifpui, open keuken (voorzien van keramische kookplaat, frituur, afzuigkap, close-inboiler, koffiemachine, combi-magnetron en vaatwasser), geheime deur richting slaapkamer met walk-in closet en via de hal zijn aangrenzend 3 slaapkamers, bijkeuken, Finse sauna en badkamer (voorzien van whirlpool, douchecabine, toilet en wastafelmeubel).
Vraagprijs: € 650.000,- k.k..
Opleveringsniveau: In overleg.
Energielabel bedrijfsruimte: A+ (label van voor montage warmtepomp).
Energielabel woning: A (label van voor montage warmtepomp).
Kadastrale gegevens: Gemeente Veendam, sectie M, nummer 1180, 1.566m².
Aanvaarding: In overleg.
Extra informatie:
- Bouwjaar 2002;
- LED-verlichting binnenzijde;
- LED-lampen volledig rondom het pand;
- Nieuwe keuken bedrijfsruimte (wordt nog geplaatst, nog niet aanwezig op de foto's);
- Kunststof kozijnen met isolerende beglazing;
- Gedeeltelijk (130 m²) v.v. vloerverwarming met PVC-vloer (2025);
- Mitsubishi Full electric warmtepomp met 300 liter boiler (2025);
- Domotica systeem aanwezig;
- Warmte-terug-win installatie (2025);
- Waterontharder aanwezig;
- Alarminstallatie aanwezig;
- Elektrische bedrading en groepenkast vernieuwd (2025);
- Laadpaal 3 fase snellader (2023) aanwezig;
- Twee roldeuren waarvan één geplaatst in 2025 en elektrisch bedienbaar;
- Verhard terrein voor parkeren;
- Dakbedekking (wit PVC) circa 4 jaar oud;
- Airco op slaapkamer en automatisch rolluik slaapkamer bovenwoning;
- De energielabels zijn opgemaakt vóór de plaatsing van de warmtepomp.
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 685.000 kosten koper
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 650.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.434
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2002
- Soort dak
- Plat dak bedekt met kunststof
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 267 m²
- Perceel
- 1.566 m²
- Inhoud
- 889 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Sauna, douche, toilet, wastafelmeubel, en whirlpool
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Airconditioning, alarminstallatie, rolluiken, sauna, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- VEENDAM M 1180
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.566 m²
- Niet aanwezig, wel mogelijk (inpandig)
© 2001-2026 funda