Dit huis op Funda: https://www.funda.nl/detail/koop/venray/appartement-leeuwstraat-11/44458441/

Omschrijving
Dit zéér unieke en moderne appartement uit 2009, midden in het bruisende centrum, is dé perfecte match voor starters! Met een royaal woonoppervlak van maar liefst 84 m² en 21 m² buitenruimte, combineer je hier het ultieme stadsleven met rust, luxe en optimaal comfort.
INDELING
Begane grond; Bij binnenkomst via de centrale entree op de begane grond tref je de trapopgang naar de woonlaag en een handige, toegang naar de eigen berging van circa 8 m² voor extra spullen in het souterrain en een gezamenlijke fietsberging.
1e woonlaag; eenmaal boven stap je het appartement binnen in een open halletje met de meterkast en een moderne toiletruimte, voorzien van een wandcloset en een fonteintje. Vanuit de hal word je direct verrast door de zee aan licht in de living. Het oppervlak van de living bedraagt circa 46 m² ! De speelse indeling deelt de living op in ruimtes met een duidelijke functionele, sfeervolle zones. De royale woonkamer heeft verdiepingshoge ramen met speelse hoekjes, strakke stucwerkwanden en een moderne PVC-vloer die drempelloos door het hele appartement loopt.
De eyecatcher van de leefruimte is de moderne keuken in een praktische hoekopstelling. Deze is voorzien van strakke, greeploze hoogglanswitte kasten en een contrasterend donker werkblad. Koken doe je hier als een echte chef op de royale 5-pits gaskookplaat met een brede rvs-afzuigkap. Verder is deze keuken uitgerust met een oven, koelkast en vaatwasser. Ideaal is de direct aangrenzende bijkeuken waar je de wasmachine en droger netjes uit het zicht plaatst.
Het buitenleven is bij dit appartement uniek te noemen. Vanuit de woonkamer loop je via de openslaande deuren zo je eigen grote dakterras van circa 15 m² op. Dit terras ligt pal op het zuiden en biedt aan twee kanten een heerlijk vrij uitzicht; de perfecte plek om met vrienden te borrelen in de zon. Geniet van ultiem comfort en perfecte beschutting met een stijlvol zonnescherm over de volledige breedte van je terras. Heb je behoefte aan nóg meer buitenruimte? Vanuit de tweede slaapkamer bereik je een fijne tweede patiotuin van circa 6,5 m².
Naast de lichte leefruimte beschikt het appartement over twee volwaardige slaapkamers en een vernieuwde, moderne badkamer. Slaapkamer 1 is met ca. 12 m² heerlijk ruim van opzet. Slaapkamer 2 is een multifunctionele en lichte ruimte van circa 7,5 m², die perfect dienstdoet als werkkamer of logeerkamer. De vernieuwde badkamer is een ware wellness-plek, compleet uitgerust met een royale inloopdouche en een strak wastafelmeubel. De wanden van de badkamer zijn strak afgewerkt met betonstuc, hetgeen een hotel chique uitstraling creëert
Ondanks dat het complex een historische basis heeft, is dit appartement in 2009 volledig nieuw gerealiseerd en optimaal geïsoleerd. Dat betekent lage energielasten. Voor een optimaal wooncomfort is in 2023 een airco geplaatst.
Dit appartement ligt in het hart van het centrum, met uniek zicht op prachtig historisch erfgoed. Gemak staat centraal; winkels gezellige horeca en dagelijkse voorzieningen bevinden zich allemaal op loopafstand van het appartement. Parkeren kan in de directe omgeving, diverse parkeerterreinen aanwezig.
ALGEMENE KENMERKEN:
- Bouwjaar 2009;
- Woonoppervlak circa 84 m²;
- Gebouw gebonden buitenruimte circa 21 m²;
- Externe bergruimte circa 8 m²;
- Inhoud woning circa 278 m³;
- Buitenkozijnen vervaardigd van aluminium;
- Voorzien van muurisolatie, vloerisolatie en dubbelglas;
- Maandelijkse bijdrage V.v.E € 207,74
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 329.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.923
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 207,74 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2008
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 84 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 21 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Inhoud
- 278 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag en een kelder
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, mechanische ventilatie, en schuifpui
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha HR combi toestel (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VENRAY C 11165
- Zonneterras
- 15 m² (3,18 meter diep en 4,66 meter breed)
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 207,74 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
© 2001-2026 funda